Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 005 75 87
+38 (057) 728 99 08
Режим роботи: Пн - Пт: 7:00 - 18:00 Сб:  7:00 - 17:00
xВаш Город Харкiв?
Да Другой город
Search
Generic filters
Exact matches only

Оцинкована зварна сітка

Оцинкованная сварная сетка

Сьогодні у продажу у компанії «КТ-Сталь» найширший асортимент металопрокату. Придбати зварену оцинковану сітку може кожен за привабливою ціною. Фірмою поставляється на ринок якісна продукція. Вона активно використовується в різних сферах. Оцинкована сітка і металовироби випускаються на кращому обладнанні сучасного рівня. Використовуються інновації та оптимальна високоякісна сировина

 

Продукція незамінна в промисловій сфері і при виконанні різних робіт по ремонту і будівництву. Сітка зварна рулонна підходить для різних конструкцій. Вони міцні і довговічні. Вироби не бояться корозії, вони наднадійні.

 

Зварна сітка випускається в різних обсягах. Виробництво налагоджене, тому вдається без праці випускати продукцію в необхідних обсягах. Гарантовано суворе дотримання термінів. Продукція повністю відповідає стандартам і відрізняється ідеальною якістю.

 

Сітка зварна оцинкована в рулонах використовується багатьма будівельними компаніями і приватними забудовниками. Продукція поставляється в різні країни. Оцинкована сітка зі сталі популярна тому, що продукція якісна і може з успіхом експлуатуватися протягом довгого часу.

 

Фірма активно співпрацює з перевіреними постачальниками кращої сировини. Забезпечується прекрасна міцність виробів. Здійснюється постійний моніторинг якості. Вдається виконувати регулярні поставки високоякісної металевої сітки, яка абсолютно не поступається імпортним аналогам. Фірма налагодила відносини з різними компаніями, які доставляють продукцію в оперативному режимі.

 

У компанії кожен бажаючий може оформити замовлення на зварену сітку, виконану з дроту сталевого звареним способом. Виготовляється зварна сітка в рулонах по кращим сучасним технологіям:

 

  • 1. Оцинковане гальванічне покриття в резервуарах електролітичного типу.
  • 2. Оцинкування гарячим способом проходженням дроту через цинк в розплавленому стані.
  • 3. Зварювання.

 

Сьогодні є можливість замовити продукцію відмінної якості. Сітка зварна в рулонах, ціна якої приваблива, широко представлена в каталогах компанії. При необхідності випускається оцинкована зварна сітка з осередками певного розміру. Фахівці компанії виконують поставлені завдання будь-якої складності. При цьому складність не має ніякого значення.


Spelling error report

The following text will be sent to our editors:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
07 июля 2020 15:00


Завжди найнижча цiна