вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Огорожа з сітки рабиці

На перший погляд установка сітки рабиці може здатися складним завданням. Але якщо прочитати невелику інструкцію, то відразу стане зрозуміло, що це легке завдання, з яким можна впоратися самостійно або удвох без найму професійних робітників. У чому ж секрет? Відповідь в даній статті.

Сітка рабиця для забору

Перед будь-якою установкою сітки, необхідно правильно підібрати матеріал. У цьому вам допоможуть кілька підказок, описані далі.
Вся сітка рабиця виготовляється в рулонах завдовжки 10 метрів. Висота рулону змінюється від 1 до 2 метрів і залежить від бажаної висоти майбутнього паркану. Ще одне важливе питання вибору – осередок. Чим більше використовується осередок, тим менше металу йде на виробництві, отже, рулон буде легше і дешевше. Для забору найбільш часто застосовують середню осередок 50х50 мм.

До речі, на металобазі КТ-Сталь власне виробництво сітки рабиці. Що це означає? Для виробу купується тільки якісний оцинкований дріт, а процес виробництва контролюється на кожному етапі. Тому, якщо в сітці заявлено, що осередок 50х50 мм, то так і буде. Якщо вказана товщина дроту 1,6 мм, то так і буде. Ви завжди можете прийти на будь-яку філію компанії і перевірити продукцію перед покупкою.

Як кріпити сітку рабицю своїми руками

Весь процес установки паркану з сітки рабиці умовно розділимо на 6 етапів:

  • Вибираємо тип каркаса майбутнього паркану з сітки рабиці;
  • Розмотуємо сітку рабиця;
  • Натягуємо сітку рабиця біля стовпа;
  • Вплітаємо несучий дріт;
  • Кріплення сітки рабиці;
  • Перевіряємо роботу.

Розглянемо кожен етап окремо.

Вибираємо тип каркаса майбутнього паркану з сітки рабиці

Перед монтажем сітки рабиці важливо визначитися з типом каркаса майбутнього паркану. Так ви заздалегідь зможете прочитати всі необхідні матеріали і купити їх в потрібній кількості. Далі, вже піде тільки процес установки без додаткових поїздок в магазин. І так, які види каркаса паркану з сітки бувають:

  • У натяжку;
  • З протяжкою арматури;
  • В секціях.

Перший варіант – в натяжку використовується рідко. Підходить для забору невеликої висоти, адже сітка під власною вагою буде прогинатися.

Другий спосіб – з протяжкою сталевого прута найбільш популярний. У ролі сталевого прута може використовуватися сталевий дріт, арматура, трос або інший виріб з металу. В цьому випадку сталевий прут не дасть прогнутися сітці. Причому, чим вище паркан, тим кількість прутів для протягання більше.

Протяжка арматури в залежності від висоти паркану:

  • Висота огорожі до 1500 мм – досить зробити протяжку тільки зверху;
  • Висота огорожі 1500-2000 мм – робимо верхню і нижню протяжку;
  • Висота огорожі понад 2000 мм – верхня, нижня і по середині.

Сам процес виглядають так: прут простягається через сітку і кріпиться до стовпів за допомогою зварювання, натяжителя для дроту (талреп типу “гак-гак”) або інший варіант.

Третій спосіб – в секціях. Найскладніший і надійніший спосіб. Для нього буде потрібно зварити секції прямокутної форми із сталевого куточка, які будуть кріпитися до металевих стовпів.
Решта етапів установки сітки рабиці буде більше про другий спосіб – з протяжкою арматури.

Розмотуємо сітку рабиця

Другий етап ви можете виконати самостійно або запросити другого помічника. Забігши трохи вперед, відразу скажемо, що з помічником простіше. Давайте розглянемо чому.

Розмотує сітку рабиця удвох:

  • Встановлюємо рулон близько першого стовпа;
  • Розмотує його потрібної довжини до другого стовпа;
  • Тимчасово фіксуємо сітку за допомогою хомутів або дроту до другого стовпа;
  • Продовжуємо також роботу до кінця забору;
  • Одного рулону мало? З’єднуємо два рулони сітки з одним витком обертовими рухами.

У цьому випадку одна людина притримує, а друга розмотує. При цьому завжди стежимо, щоб все було рівно і красиво.

Розмотує сітку рабиця поодинці:

  • Підходить для відрізка сітки невеликої довжини або установка на рамку;
  • Відмотуємо сітку потрібної довжини;
  • Укладаємо на рівний грунт і розрівнюємо;
  • Піднімаємо заготовку і кріпимо до стовпа;
  • З’єднуємо тільки на рівній поверхні, а не на вазі.

Швидше за все вже зрозуміло, що сітка рабиця такий продукт, який легко поєднати між собою. З’єднується вона з допомогою замка, який легко зробити самостійно. Беремо в’язальний дріт товщиною рівною товщині дроту сітки і лінійку. Скручуємо дріт, імітуючи виток сітки. Якщо сітки з запасом, тоді ще простіше – викручуємо виток із залишку. З цим готово. Далі дивимося на сітку і бачимо, що вона складається з лівої і правої спіралі. Їх відмінність – закінчення загнуто в праву або ліву сторону. Разом вони утворюють пару, що враховуємо при сплетінні.

Беремо виток і обертовим рухом з’єднуємо обидва рулону. Тепер навіть не відрізнити де раніше був розрив.

Натягуємо сітку рабицю біля стовпа

На цьому етапі враховуємо кілька важливих факторів, які полегшать життя в подальшому.

Натяжка сітки біля стовпів:

  • Починаємо роботу з вхідної зоні, надійно закріпивши сітку;
  • Кутові стовпи обмотуємо сіткою, перевіряючи, щоб не було перекосів полотна;
  • Уникаємо з’єднання полотна сітки на стовпах.

Вплітаємо несучу дріт

Коли ми розглядали тип каркаса “з протяжкою сталевого прута”, то визначилися яким чином будемо протягувати арматуру або інше металовиріб. Залишається тільки правильно закріпити дріт. Один із способів – зварювання. Але не забувайте, що оцинковка боїться зварювання. У процесі зварювання оцинкований шар буде пошкоджений і в цьому місці в будь-який момент може початися процес корозії. Якщо використовуєте звичайний чорний метал, то він вимагатиме періодичного фарбування. Це ж стосується і металевих стовпів.
Ще один варіант кріплення за допомогою гачків або натяжителя дроту, де з одного боку прут прикручується до опорного стовпа, а з іншого боку натягується за допомогою обраного пристосування.

Кріплення сітки рабиці

Вже наближається завершальний етап. Пам’ятайте спочатку ми кріпили сітку хомутами або дротом? Залишилося остаточно закріпити сітку рабицю до каркаса. Це можна зробити за допомогою сталевих гаків, які приварюються до каркаса.

Перевіряємо роботу

Ось і фінал. Перевіряємо роботу на наявність перекосів і провисання. Якщо все добре, тоді здаємо в експлуатацію.

Монтаж сітки рабиці

Ось і завершено монтаж огорожі з сітки рабиці. У порівнянні з еврозабором або з будь-якою іншою конструкцією, такий варіант установки найдоступніший в ціні і простий. Тому, стане відмінним варіантом огорожі для дачі, спортивного майданчика або іншого призначення.
До речі, є спосіб зробити встановлення паркану ще вигідніше. На сторінці металобаз КТ-Сталь сітка рабиця, представлений товар на вибір з можливістю хорошої знижки при оптовій купівлі в порівнянні з заявленою якістю. А для великої покупки, передбачена ще й безкоштовна доставка. Тому обов’язково переходите за посиланням сітка рабиця, щоб ознайомитися.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 марта 2024 14:14






    Завжди найнижча цiна