вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Арматура А500 і інші види в будівництвіАрматура А500 і інші види в будівництві

Арматура А500 і інші види в будівництві

Арматура А500 і інші види в будівництві

Можна застосовувати як основу для будівель або споруд, або як частина залізобетонних конструкцій. Завдяки металевій зоні відбувається її зміцнення, стійкість до зовнішніх коливань.

 

Види:

  • 1. гнучкої структури;
  • 2. жорсткою.

 

Поділ по орієнтації в структурі має на увазі горизонтальне і вертикальне розміщення. Як би не укладали, його мета – запобігти появі тріщин по осі.

 

Оскільки призначення опорних елементів різне, то і види за профілем відрізняються: це рифлена, кругла або гладка конфігурація. За призначенням і яким чином використовуються, відбувається поділ на каркасний, штучний або сітчастий тип.

Матеріал і вимоги до виробництва

Стандарт розробки передбачає, який матеріал передбачений, і для об’єктивної оцінки застосовується система класової приналежності. Арматура А500 за регламентом проводиться товщиною 6-12 мм, з металу марки А5. За назвою можна визначити також, яким чином проведений прут, і яким методом продукція може з’єднуватися. Цей різновид робиться гарячекатаних способом, а якщо після цифри буде позначка «С», то це означає клас з’єднання – зварений.

 

Розраховуючи вартість необхідного обсягу вироби, вказується тонна, але для зручності розрахунків називаємо, скільки коштує продукт за метр. Це актуально для приватних осіб, що використовують штирі для фундаменту і знають площа

 


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
20 июля 2024 08:59


    Завжди найнижча цiна