вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Черепиця: основні типи. Вибір і покупка покрівельного матеріалу в КиєвіЧерепиця: основні типи. Вибір і покупка покрівельного матеріалу в Києві

Черепиця: основні типи. Вибір і покупка покрівельного матеріалу в Києві

Дах будинку виконує дві основні функції. Перша, це звичайно захист від опадів, ультрафіолетових променів і інших природних стихій. Після укладання даху покрівельний матеріал піддається серйозним випробуванням. Тому, щоб досягти максимального комфорту в будинку – потрібно вибирати якісні матеріали. Але одного захисту мало. Варто враховувати і зовнішній вигляд покрівельного перекриття, тому що від нього залежить весь зовнішній вигляд будинку.
З давніх-давен в основі матеріалів для перекриття дахів лежали природні матеріали: дерев’яні дошки, сланці. Але на сьогоднішній день ринок може запропонувати більш сучасні матеріали для якісного перекриття. Одним з таких матеріалів є черепиця. Розглянемо основні види.

Керамічна і цементно-піщана черепиця

Керамічна черепиця – це популярний матеріал для покрівлі, що володіє гарним зовнішнім виглядом.
переваги:

  • Вогнетривкість.
  • Великий термін експлуатації.
  • Стійкість до опадів, морозу, руйнування від ультрафіолету.

Даний матеріал зарекомендував себе відмінно, володіє всіма потрібними характеристиками, а саме: звукоізоляція, теплоізоляція, зовнішній вигляд. Але є і мінус у даного матеріалу, це його вага. Для застосування даного матеріалу в якості покрівлі потрібно посилювати конструкцію даху, фундаменту і стін. Зате виробник запевняє, що даний матеріал може прослужити більше 100 років, це, безсумнівно, є головною перевагою.
Цементно-піщана черепиця. За своїми характеристиками цей матеріал є звичайною керамічною черепицею, але це пояснюється тим, що цементно-піщану трохи удосконалили. Крім більшого терміну експлуатації, вона має різну кольорову палітру, так як її покривають глазур’ю. Також не рекомендується до установки на кволі будови.

М’яка черепиця

Бітумна черепиця – це мінеральна крихта, в основі якої лежить скловолокно, просочене бітумом. Має ряд відмінностей від цементно-піщаної та керамічної черепиці.
Має легку вагу і більшу еластичність, а монтується за допомогою клейкого нижнього шару, що значно спрощує роботу з даним матеріалом. За допомогою даного матеріалу можна робити даху дуже складних форм.

Металочерепиця

Являє собою сталевий лист – оцинкований і з міцним полімерним покриттям. Володіє стійкістю до корозії, колір металу не вигоряє на сонці. За рахунок чого забезпечує кращі експлуатаційні характеристики.
Компанія «КТ-Сталь» пропонує купити металочерепицю в Києві за доступними цінами. Наші фахівці готові надати допомогу у виборі потрібної різновиди покрівельного матеріалу і забезпечать його доставку по місту та області.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 01:18


    Завжди найнижча цiна