вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Що потрібно знати при придбанні профнастилуЩо потрібно знати при придбанні профнастилу

Що потрібно знати при придбанні профнастилу

Что нужно знать при приобретении профнастила

При виконанні облицювальних і покрівельних робіт багато хто намагається використовувати матеріали, які будуть поєднувати в собі надійність, експлуатаційні якості і невисоку ціну. Профнастил – матеріал, виготовлений з листа оцинкованої сталі, названий через те, що йому надається вигнута, трапецієвидна форма.

Призначення

Побачивши оголошення « куплю профнастил », можна припустити, що людина планує його використовувати в якості:

 

  • 1. забору;
  • 2. профнастилу для даху;
  • 3. створення перегородки;
  • 4. зведення незнімної опалубки;
  • 5. облицювальний матеріал для зовнішніх і внутрішніх стін;
  • 6. як основа для виробничих приміщень, гаража, ангара, цеху.

 

Широке застосування матеріал отримав через високі експлуатаційних якостей: низьку ціну, багату кольорову палітру, міцність, стійкість до зовнішніх впливів. Профільовані листи дозволяють швидко і якісно провести реконструкцію будівлі, облагородити приміщення.

Покрівельний профнастил має трапецієподібну форму. Оскільки дах постійно контактує з вітром, опадами, навколишнім середовищем, то необхідно забезпечити тривале збереження покриття. Щоб метал не іржавів, його обробляють спеціальною речовиною.

Листи для інших цілей можуть бути іншої форми: квадратної, хвилеподібною. Залежно від вимог споживача, є різні розміри.

Етапи виробництва

Щоб отримати ребра необхідної форми, сталевий лист проходить через вали, що надають їм певний рельєф. Перші механізми на ньому залишають неглибокі сліди, у міру проходження через всі формується жолоб потрібної глибини.

Верстат вимірює довжину листа, і за допомогою гільйотини відсікає його в потрібному місці.

Розміри

В залежності від тієї мети, задля якої використовують профнастил, він різниться за параметрами граней. Ширина вихідного листа може бути 75-115 см, висота будь-яка, в залежності від вимог споживача.

Щоб швидше розібратися з необхідною товщиною металу, існує кілька типів маркування: C, HC, H. Перше позначення – стіновий настил, необхідна товщина 0,4-0,9 мм, пропонована довжина – 1-1,15 м. Маркування HC позначає, що матеріал позначається як покрівельний, але застосовується для зведення огорожі або перегородки. Товщина його аналогічна C-листу, ширина може бути 1-1,035 м. Позначення H говорить про те, що це посилений покрівельний матеріал, більш товстий, 0,7-1,5 мм, ширина його 0,6-0,75 м.

Питання придбання

Ціна профнастилу залежить від розмірів, класу листа, обсягу покупки. Додатковим фактором ціни є дальність розташування від виробництва. Купити матеріал можна на будівельному ринку, а також безпосередньо в цеху.

Профнастил від виробника – найоптимальніший варіант. Це гарантія кращої ціни, знижок при великому обсязі замовлення. Замовник рідко стикається з відсутністю товару на складі, якщо отримає дозвіл керівництва, то може замовити нестандартний розмір вироби.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
20 июля 2024 09:17


    Завжди найнижча цiна