вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Що таке профнастил та його переваги перед іншими будівельними матеріалами?Що таке профнастил та його переваги перед іншими будівельними матеріалами?

Що таке профнастил та його переваги перед іншими будівельними матеріалами?

Профнастил – це матеріал, який виробляється на основі сталевого листа. Завдяки тому, що сталевий лист має ребра жорсткості, які дозволяють надати міцну форму, а також зробити дах, який зможе простояти кілька років. Даний матеріал вважається одним з найпопулярніших.

Це пов’язано з тим, що завдяки міцності та формі профнастил має довгий термін служби, а також надійно зберігає дах від впливу морозу то сонячних променів. Найчастіше, його вибирають в тому випадку, якщо для господарів вдома не важливий зовнішній вигляд даху, але важлива надійність і міцність.

Далі розглянемо основні переваги та недоліки цього матеріалу.

Переваги профнастилу

Довгий термін служби, незалежно від погодних умов або пори року (морози, висока температура в літній період).

Варто зазначити, що вплив атмосферного впливу також не вплине на високу міцність.

Профнастил створений для тих, хто не хоче замислюватися про красу даху. В даному випадку важливу роль відіграє низька вартість. Саме цей фактор впливає на думку більшості.

Для того щоб правильно укласти цей будівельний матеріал не обов’язково бути фахівцем в будівельній галузі.

Недоліки профнастилу

Не підійде для тих, кому важливий дизайн і презентабельність даху.

Матеріал відрізняється недостатньою тепло- і звукоізоляцією, тому не підійде для великого будинку.

Профільований лист широко використовується в сфері будівництва, але такі випадки більше відносяться до приватного будівництва. При зведенні багатоповерхових будинків застосовується інші технологічні рішення.

Класифікація профільованого листа

Перший вид ділиться на кілька підпунктів. Це поділ за місцем застосування. Область застосування досить обширна, тому і виділяється профільований лист в окремий вид.

Найчастіше, фахівці використовують підрозділ по формі і виду профнастилу.

Залежно від товщини профільованого листа також виділяють окремий вид. Вважається одним з найпопулярніших в сучасному світі.

Профільований лист також розрізняють по призначення:

  • Стіновий. Даний матеріал застосовується для вирівнювання стін, а також захисту їх від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. Даний різновид будівельного матеріалу використовується для влаштування парканів та огорож.
  • Покрівельний. Цей вид досить-таки поширений, тому що застосовується в дизайнерських цілях для краси. Товщина дозволяє використовувати в будь-яких умовах.
  • Несучий. Характерно використання для даху або огорожі. Має специфічні зазублинами, які дозволяють щільно прикладати профільні листи один до одного.

У висновку необхідно сказати, що профільні листи – це недорогий матеріал, який підходить для використання в різних умовах.

Компанія «КТ-Сталь» здійснює поставки високоякісного профнастилу вітчизняного виробництва на виключно вигідних умовах. Будівельний матеріал можна придбати оптом чи вроздріб, замовлення приймаються онлайн або по телефону.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
23 июня 2024 20:10


    Завжди найнижча цiна