вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Де купити профнастил для будівництва паркану?Де купити профнастил для будівництва паркану?

Де купити профнастил для будівництва паркану?

Вибираючи матеріали для виготовлення огорож, багато домовласників віддають перевагу недорогому і довговічного металопрофілю. Якісний профнастил купити можна в будь-якому будівельному гіпермаркеті або на металобазі. Свою продукцію безпосередньо пропонують також і виробники, до числа яких належить і компанія «КТ-Сталь» з Харкова.
Где купить профнастил для строительства забора?
Одним з основних видів діяльності підприємства є виготовлення та реалізація профнастилу в широкому асортименті. При його виробництві використовується технологія холодної прокатки, а в якості основи використовується оцинкований сталевий лист товщиною від 0,40 до 0,70 мм.

 

Види профнастилу для влаштування огороджень

 

До матеріалів, що використовуються для будівництва паркану і виготовлення воріт і хвірток, пред’являються досить високі вимоги. Крім механічної міцності і стійкості до впливу несприятливих факторів середовища до уваги приймаються також естетичні уподобання домовласника. Найкращим чином таким вимогам задовольняють такі різновиди профнастилу:

  • С8. Найбільш доступний матеріал, здатний при правильному монтажі протистояти високим вітрових навантажень.
  • С10. Відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і споживчих якостей, підвищена жорсткість листа забезпечує йому здатність зберігати форму при значних зовнішніх впливах.
  • НС20. Найкращий варіант для огорожі, що володіє чудовими фізико-механічними і експлуатаційними показниками.

Число в маркуванні профнастилу означає висоту профілю, який в перерізі має трапецієподібну форму. Чим більше цей параметр, тим більшою жорсткістю володіє лист і відповідно зростає його здатність витримувати значні механічні навантаження.

Вибір захисно-декоративних покриттів відрізняється великою різноманітністю. Для нанесення на зовнішню поверхню профнастилу використовується шість різновидів полімерів, а колірна палітра налічує близько двох десятків відтінків.

 
Ціни на профільований лист

 

Вигода від придбання металопрофілю безпосередньо у виробника для великих оптових замовником і для роздрібних клієнтів очевидна. Відсутність посередницьких структур дозволяє нашій компанії утримувати ціни на профнастил на невисокому рівні при забезпеченні якісних показників. Ми використовуємо сталевий лист, що випускається українськими металургійними підприємствами. Металопродукція останніх повністю відповідає вимогам національних і європейських стандартів.

У нашій компанії при оптовому або роздрібному продажу вартість профільованого листа вказується за квадратний метр і залежить вона від наступних факторів:

  • Товщини основи;
  • Типу профілю;
  • Виду покриття.

Найбільшим попитом у споживача користується профлист С10 товщиною 0,45 мм підвищеної твердості. Комбіноване захисно-декоративне покриття не потребує регулярного оновлення після монтажу, що забезпечує економію коштів.

 
Підбір металопрофілю для будівництва паркану

 

Доступність і чудові експлуатаційні властивості матеріалу роблять його надзвичайно привабливим для населення. Додатковою перевагою профнастилу є технологічність і простота монтажу, для роботи з ним не потрібно складне спеціалізоване обладнання. Порізка листа виконується кутової шліфувальної машинкою, а кріпиться він за допомогою саморізів або заклепками.

Перш ніж купити профнастил для забору необхідно вирішити якусь різновид його вибрати. При цьому враховуються висота гофри, товщина металу і тип захисно-декоративного покриття. Потім визначаються з кількістю матеріалу виходячи із загальної та робочої ширини листа, а також довжини. Максимальне значення цього параметра складає 12 м. З повного листа нарізаються панелі необхідного розміру, таким чином, щоб не залишалося невикористовуваних відходів.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
23 июня 2024 21:36


    Завжди найнижча цiна