вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Де застосовується сітка РабицяДе застосовується сітка Рабиця

Де застосовується сітка Рабиця

Гучний металовиріб – стека Рабица заслуговує на особливу увагу. Її унікальний спосіб виготовлення полегшує життя багатьом людям по всьому світу. В чому причина? Дізнаємося в даній статті. А також розберемо де її застосовуємо і скільки коштує сітка рабиця в Україні.

Сітка Рабица – що це?

Названа сітка в честь німецького муляра Карла Рабиця. Його основна ідея – створити ландшафтний сад на плоскому даху. Для цього він придумав особливу техніку вогнестійкого штукатурення стель з дерев’яними балками. Правда, його варіант сітки дещо відрізняється від сучасного уявлення.

Сам процес виробництва сучасної варіації придуманий бізнесменом Чарльзом Бернардом в 1844 році.
Що ж таке сітка Рабиця? Говорячи про неї, мають на увазі сталеву сітку, виготовлену з чорних або оцинкованих прутів шляхом сплетення їх між собою і створення полотна з осередками 35х35, 50х50 або 60х60 мм по формі ромба. Її основна перевага – відсутність уразливого місця у вигляді зварного шва. Отже, вона може витримувати великі навантаження і менше піддаватися впливу корозії.

Щодо даних по сітки рабиці скільки метрів в рулоні і його висота, є наступні параметри:

  • Висота рулону коливається від 1 до 2 метрів;
  • Довжина рулону фіксоване – 10 метрів.

При покупці варто звертати увагу на назву сітки. Вона буває формату ГОСТ і економка. Позначення ГОСТ каже про повну відповідність всіх параметрів вироби міжнародним стандартом під номером 5336-80. “Економка” ж за вартістю привабливіше, але на її виробництво йде менше металу, тому осередок виходить більше заявленого, а дріт тонше. Багато виробників про це не говорять, але різницю відразу помітно по вартості – ГОСТ часто в 1,5-2 рази дорожче.

Де використовується сітка Рабиця?

Сталева сітка легка в порівнянні з литим металовиробів, вона пропускає світло, довговічна і заслуговує на увагу. Дуже багато варіацій, де використовується сітка Рабиця, серед яких:

  • Огорожа території – дача, спортивний майданчик, виробничий цех і інше;
  • Створення вольєрів для тварин і птахів;
  • Просіювання гірських порід на шахтах;
  • Армування стін і підлоги;
  • Під час теплоізоляції теплопроводів.

Цим списком її можливості не обмежуються, тому вона цілком може підійти для реалізації вашої задумки.

Як натягується сітка Рабиця?

Говорячи про натяг сітки рабиці, йдеться про спорудження паркану. Є два варіанта:

  • Сталевий каркас з куточка;
  • Натягнути на сталевий трос.

Через оцинкований шар на виробі доводиться вдаватися до методів без зварювання. Перший спосіб більш витратний, як за матеріалами, так і за зусиллями. Зварюються куточки в прямокутник, і збирається в секцію. Далі секції приварюються до опорних стовпів. Через куточків конструкція стає важче і потрібно посилена опора.

До другого методу вдаються частіше. Він має на увазі, що сітка буде безпосередньо кріпитися до опорних стовпів за допомогою кріплень – цвяхи, дріт та інші. А щоб сама сітка не прогиналася, через неї зверху і знизу натягають дріт, сталевий канат, арматуру, або коло сталевий. Всі матеріали вибираєте повністю на свій смак і за фінансовими перевагам.

Розмотує сітку рабицю.

Надійно встановимо опорні стовпчики майбутнього паркану, переходимо безпосередньому натягу сітки. Є два варіанти: легше для робіт мінімум двох чоловік і складніше для одного.

У першому випадку рулон з сіткою ставиться близько першої опори і потихеньку починається розмотування. Через вагу металовироби, самостійно це зробити практично неможливо. Таким чином розмотуємо до найближчого стовпчика і фіксуємо сітку тимчасовими хомутами або дротом. Продовжуємо роботу в тому ж дусі. Одного рулону мало? Тоді за допомогою останнього витка попереднього рулону продовжуємо іншим рулоном.

Другий спосіб трохи складніше. Він підходить для забору, який буде складатися з секцій або невеликої довжини. Беремо рулон і кладемо його на рівну поверхню (городню ділянку або дорога цілком підійде). Розрівнюємо і дивимося, щоб все лягло рівно і акуратно. Далі піднімаємо і кріпимо до опорних стовпів. В даному випадку, якщо потрібно з’єднати два відрізка сітки, то такий вид роботи проводиться на рівній поверхні, а не на вазі.

Натягуємо дріт?

Сталевий дріт, арматура або трос запобігають прогину сітки під власною вагою. Тому вони важливі і потрібні. Для надійності забору в залежності від висоти, пам’ятайте про наступне:

  • Висота огорожі до 1,5 метрів – досить тільки верхній натяжки;
  • 1,5-2 метра – потрібно верхня і нижня натяжка;
  • Більше 2 метрів – додайте третю натяжку по центру.

Дріт протягуємо в осередку сітки і закріплюємо по краях до опорних стовпів. Для того, щоб сітка щільніше прилягала до труби, її додатково фіксують в декількох місцях.

Скільки коштує сітка Рабиця?

У пошуках скільки коштує сітка рабиця для забору або іншого його застосування? Тоді переходите на сторінку металобази КТ-СтальСітка Рабиця. Там завжди актуальні ціни для роздрібної закупки. Якщо у вас великий обсяг, то передбачена відповідна знижка. Для розрахунку зверніться до менеджера компанії по телефону або в онлайн-чат.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
08 октября 2024 06:54






    Завжди найнижча цiна