Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: + 38 (067) 626 49 19
+ 38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новости Використання профлиста для заборуВикористання профлиста для забору

Використання профлиста для забору

Використання профлиста для забора

Якщо потрібно монтаж огорожі до 8 метрів у висоту, варто купити профлист для забору з висотою гофри 2 см і товщиною стали мінімум 0,7 мм. Даний матеріал буде добре переносити навантаження вітру. При цьому він жорсткий і міцний. Але, перш за все, необхідно визначитися, якої висоти буде паркан:

 

Для низького паркану підійде лист, товщина якого становить 0,5 мм. Для цих цілей оптимальні маркування С20, С8. Не варто купувати дорогий несучий профнастил.

 

Створити особливу гармонію на ділянці нескладно, для цього потрібно віддати перевагу листам, пофарбованим з двох сторін. Помилуватися красою зможуть господарі будинку і перехожі.

 

Як розрахувати паркан

До того, як починати працювати, потрібно визначити кількість листів і їх розміри. Це дозволить раціонально розподілити бюджет. Після завершення робіт практично не буде залишків. Ви зможете купити профнастил для забору в оптимальній кількості.

 

Як розрахувати профнастил

Необхідно визначити корисну ширину листів. Для цього із загальної цифри віднімають ширину двох хвиль. Так для листа 118 см, корисна ширина буде 114 см. Після цього береться довжина забору і ділиться на це значення. Результат округляється в більшу сторону. Вийде то кількість аркушів, яке знадобиться.

 

Далі визначають висоту. Для цього враховують бетонну основу. Якщо установка передбачається на грунт, варто вибирати листи, які будуть рівні по висоті огорожі. Поперечні шви приведуть до зниження міцності конструкції. Важливо, щоб матеріал був по вертикалі цільним.

Особливості монтажу паркану з профнастилу

Можна купити профнастил для даху та встановити його своїми силами. Для цього потрібні невеликі навички роботи з інструментом. Професійний майстер не знадобиться. Стики між прольотами фіксують до стовпів. Якщо площа листів велика, необхідно передбачити поперечні поперечини. Це дозволить поліпшити вітростійкість.

Важливі нюанси:

  • 1. Стовпи необхідно заглиблювати на 1 метр, не менше. Можливо бетонування підстави.
  • 2. Максимальний крок між вертикальними стовпами не повинен перевищувати 3-х метрів. В іншому випадку, паркан буде колихатися, коли дме вітер. Для роботи підійде профнастил б/у.
  • 3. При кріпленні до поперечних лагам потрібно монтувати лист в нижню хвилю.
  • 4. Не варто забувати про необхідність облаштування хвіртки або воріт. Можливо їх виготовлення з металевої зварної рами і профлиста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
09 декабря 2023 03:22


    Завжди найнижча цiна