вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Як стикувати профнастил

Під час укладання покрівельного матеріалу швидше за все у вас виникне питання: “Як стикувати профнастил”. Укладання гофрованого листа сама по собі просте завдання і відповідь на дане питання буде таким же. Далі розглянемо дві ситуації для покрівельного та стінового профнастилу.

Як стикувати профнастил на даху

Укладається профнастил внахлест. Розмір нахлеста – це різниця між загальною і корисною шириною листа і дорівнює розміру однієї хвилі. Тому перекриття виконуємо на одну хвилю. Якщо у вас залишок матеріалу трохи більше, то допустимо перекриття на дві і більше гофри, щоб не різати лист.

Вище зазначений ідеальний варіант. Ще величина нахлеста змінюється в залежності від кута нахилу покрівлі. Чим більше ухил даху, тим менше буде потрібно матеріалу.

Величина нахлеста в залежності від кута нахилу покрівлі:

  • Кут в діапазоні 15-30 градусів – робимо напуск більше 200 мм;
  • Дорівнює 30 градусам – напуск в межах 150-200 мм;
  • Більше 30 градусів – досить нахлеста до 100 мм.

Коли стикуються листи, то зверху повинен розміщуватися з хвилею, край якого загинається донизу. В такому випадку стикування буде захищене від попадання води в щілину.

Питання про укладання гофрованого листа вже розглядалася раніше в статті “як кріпити профнастил”.

Як стикувати профнастил для забору

Друга ситуація установки – зведення паркану. Тут завдання простіше: кожен наступний лист кріпиться поверх попереднього з нахлестом на одну гофру. В такому випадку ми запобігаємо розгинання листів від вітру, тим самим зберігаючи цілісність майбутньої конструкції. Для закріплення використовуються саморізи по металу.

Крім листів профнастилу, вам знадобляться додаткові елементи:

  • Різного виду планки;
  • Саморізи;
  • Водостічна система;
  • Утеплювач і інше.

Всі ці елементи присутні на металобазі КТ-Сталь. Профнастил, водостічна система та планки виготовляються повністю під вас. Тому при монтажі кількість відходів зводиться до мінімуму. До того ж, ви повністю самостійно вибираєте покриття, колір, товщину і довжину гофрованих листів.

Сумніваєтеся в правильності розрахунків матеріалу? Зверніться за допомогою до професіоналів. Менеджер компанії завжди на зв’язку і підкаже по товару, зробить безкоштовний прорахунок і зорієнтує по вартості.
Що стосується ціни профнастилу, то на сайті вона завжди актуальна. Причому від 50 м2 вартість знижується. Для ознайомлення приходите в категорію профнастил.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 09:30


    Завжди найнижча цiна