вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Як вибрати покрівельний матеріал в Києві?Як вибрати покрівельний матеріал в Києві?

Як вибрати покрівельний матеріал в Києві?

Вибір покрівельного матеріалу є одним з найбільш важливих рішень, які повинні бути прийняті при будівництві будинку. Перед цим необхідно розглянути деякі важливі фактори, які доведуть довговічність того чи іншого покриття для даху. При цьому враховується конструкція і конфігурація кроквяної системи, вона повинна бути достатньою надійної і міцної.

Типи покрівельних листів

Найскладніший тип металевого листа імітує справжню керамічну плитку. Вони навіть добре підходять для багатоскатних дахів зі складною формою. Металочерепиця є одним з найбільш популярних рішень, яке підходить як для обробки будинків на одну родину, так і для реконструкції старих будинків.

Інший покрівельний матеріал – профнастил характеризується легкістю і елегантним зовнішнім виглядом. Висота гребенів коливається від 14 до 63 мм. Трапециевидная форма поперечного перерізу листа забезпечує йому високу стійкість до механічних навантажень. Це не тільки відмінна покрівля, а й фасад. Завдяки різноманітності форм і дизайнів, їх можна використовувати для нестандартних і сучасних архітектурних рішень. Профнастил виключно довговічний і доступний за ціною широкому споживачеві.

На які параметри варто звернути увагу?

Одним з найбільш важливих критеріїв для покрівлі є її матеріал. Мідні листи мають привабливий зовнішній вигляд. Цинкові листи – аналогічна, але дешевша версія. Їх захисний шар виконаний з карбонату цинку, який дає темний або сріблястий відтінок сірого.

Сталеве покриття є найбільш популярним і універсальним рішенням. При виборі металочерепиці також варто звернути увагу на вагу, товщину і щільність цинкового покриття. Профільовані листи жорсткі, не вимагають грунтовки. З іншого боку, м’яка черепиця потребує суцільному настилі, переважно в формі великих деревних плит.

Відповідне ущільнення також впливає на установку вікон на даху і розміщення ринви. При визначенні місця розташування прорізів нижче них обов’язково розташовується використовуваний покрівельний матеріал.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує купити металочерепицю в Києві за доступною ціною. На складах нашої металобази замовити якісний профнастил по ваших розмірах для облаштування покрівель.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
22 февраля 2024 02:52


    Завжди найнижча цiна