Яка металочерепиця краще
Сьогодні визначимося яка металочерепиця найкраща для вас. У цьому допоможе порівняльна характеристика всіх видів металочерепиці, а також порівняння з іншими видами черепиці.
Яка покрівля краще
Першочергово важливо з’ясувати яке покриття підійде для покрівлі вашого будинку. Їх багато і кожене має свої особливості і характерні відмінності. Залежно від кута ухилу обрешітки, кліматичних умов, складності будови покрівлі підійде той чи інший варіант. Наприклад, відповіддю на питання яка дах краще м’який або металочерепиця, стане шпаргалка з уже вийшла статті“Яка покрівля дешевше”.
Там детально розкривається питання не тільки порівняння яка покрівля дешевше м’яка або металочерепиця, а й зіставлення характеристик з іншими покрівельними покриттями:
- Профнастил;
- Шифер;
- Ондулін.
Якщо вибір вже точно ліг на металочерепицю, тоді відразу переходите до наступного етапу – визначитися яка металочерепиця краще саме для вашого об’єкта, будинки, будівлі.
Яка металочерепиця краще
Переймаючись питанням яка металочерепиця краще, варто звернути увагу на кілька важливих факторів. Знову ж набір параметрів буде для кожного свій залежно від завдання. Хтось хоче, щоб покрівля простояла багато років, хтось щоб було красиво, хтось все і відразу, але дешевше. А яке перевагу у вас?
Фактори, що впливають на вибір покрівельного покриття:
- Вид;
- Виробник;
- Покриття;
- Товщина металу;
- Ціна.
Розглянемо кожен докладніше.
Види металочерепиці.
Найпростіший і найпоширеніший варіант в Україні – металочерепиця Standart. М’які хвилі імітують керамочерепіца.
Крім стандартної металочерепиці бувають і інші варіанти даного продукту, відрізняються зовнішнім виглядом і параметрами листа.
Монтерей.
Ретро.
Ера.
Венера.
Модерн.
Мадера.
Виробники металочерепиці
Можливо зайти з іншого боку і почати вибір покрівельного покриття з заводу виробника металу. І тут вступаю в гру світові лідери-виробники:
- Thyssen krupp;
- ArcelorMittal;
- ARVEDI;
- TATA STEEL;
- Union Steel.
Thyssen krupp – великий світовий концерн в Німеччині. Володіє високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виготовляти сталь, нержавіючу сталь, ліфти і ескалатори, а також компоненти для автомобіля екстра-класу. Особливість металочерепиці з їх матеріалу – вміст цинку 130 г/м² при товщині 0,5 мм і гарантією на захисний шар 25-30 років.
ArcelorMittal – друга в світі компанія, за обсягом випущеної стали. В її розпорядженні підприємства з видобутку руди, вугілля, а також металургійні заводи у багатьох країнах світу. У тому числі на території України в Кривому Розі. Додаткову стійкість кольору до УФ-променів, корозії і механічних забезпечує відсутність в складі шестивалентного хрому. Відмінною особливістю якості є вміст цинку 225 г/м² при товщині металу 0,50 мм.
ARVEDI – італійський виробник складається з декількох металургійних заводів. Їх особливість – виробництво без токсичних і шкідливих матеріалів. Вибираючи даного виробника, ви завжди отримуєте стабільне збалансоване якість продукції. Вміст цинку 140-225 г/м².
TATA STEEL – індійська сталеливарна компанія, яка входить в десятку найбільших компаній даного напрямку в світі. Це величезний виробник сталі і кінцевих продуктів, що працює в 26 країнах світу. Доступний до замовлення метал з оцинкуванням 100 г/м² в товщині 0,40-0,45 мм.
Union Steel – мало не монополіст у виробництві металу з покриттям Printech, де Принтек – це кольорове покриття з малюнком, що імітує природні матеріали (наприклад, камінь або дерево).
Покриття металочерепиці
Наступний важливий фактор вибору – захисне покриття. Від нього залежить термін служби покрівельного покриття, а також підсумкова вартість. Самі поширений поліестер і матполіестер. Багато клієнтів запитують яка металочерепиця краще матова або глянсова, і мова йде саме про ці два покриття. Трохи докладніше про них.
Поліестер, він же глянсове покриття – це той мінімальний шар, який захищає покрівлю від впливу негоди і корозії. У нього величезна палітра кольорів дозволяє вибрати покриття під свій смак, а приємне поблесківаніе на сонці має привабливий вигляд.
Матполіестер – це той же поліестер, але з додатковим тефлоновим покриттям. Отже, шар покриття збільшується від 25 мкм (у поліестеру) до 35 мкм, що продовжує термін служби на 10-20 років. Він менше дряпається і більш стійкий до механічних пошкоджень. Металеве напилення прибирає блиск і робить лист матовим, а колірна палітра вдвічі менше.
Виробник Thyssen krupp має покриття, іменоване Refiel ice Crystal. Воно імітує крихту льоду, за рахунок якого розсіюється сонячне світло і запобігає швидке вигоряння кольору. Також за рахунок спеціальних лаків покриття менше брудниться.
Крайній варіант – Printech. Як вже було сказано раніше – це покриття імітує природні матеріали, такі як дерево або камінь.
Будь-яке покриття наноситься на одну або з двох сторін. Найбільш поширене одностороннє нанесення полімеру.
Товщина металу металочерепиці
Товщина металу в основному змінюється в межах від 0,40 до 0,5 мм. Під замовлення виготовляються сталеві листи товщиною і до 0,7 мм. Чим більше товщина металу, тим вище міцність конструкції. Для будівництва житлових будинків часто досить товщини 0,45-0,50 мм.
Ціна металочерепиці
Вартість металочерепиці дуже різноманітна. Починаючи від стандартної металочерепиці і закінчуючи елітними матеріалами від світових брендів. Переходьте по посиланнях, щоб ознайомитися з кожною категорією окремо. Там вказана актуальна ціна за 1 м2 за кожним видом металочерепиці, а також всіх необхідних добірних елементів. Причому від 50м2 передбачена вигідна знижка.
Виготовляється за індивідуальними розмірами, що гарантує мінімізацію відходів при установці. Скористайтеся можливістю безкоштовного прорахунку, зателефонувавши за вказаними номерами на сайті або залишивши запит в онлайн-чат.