вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Покрівельний профнастил дешево від компанії КТ-СтальПокрівельний профнастил дешево від компанії КТ-Сталь

Покрівельний профнастил дешево від компанії КТ-Сталь

Кровельный профнастил

Лист профнастилу відрізняється за ціною в залежності від параметрів, маркування, призначення. Через широку популярність продавці іноді вдаються до хитрощів, продаючи вироби нижчої якості за завищеною вартістю. Тому до питання вибору необхідно підходити особливо ретельно.

Особливості та виробництво

Особливістю форми готового виробу полягає в тому, що деформація прямого полотна створює численні ребра жорсткості. Це опора для протистояння зовнішнім впливам.

Щоб надати сталі потрібну конфігурацію, вона прокочується через валики, які надають їй потрібну глибину малюнка. Для забезпечення властивостей лист має багатошарову структуру.

Після формування сталь оцинковується гарячим методом, покривається полімерним складом з обох сторін. Він захищає від дії зовнішнього середовища. Далі лист покривається ґрунтовкою, щоб підготувати поверхню під фарбування. Потім забарвлюється по обидва боки, з лицьової покривається полімерним шаром.

Різновиди

Класифікація матеріалу залежить від того, який параметр лежить в основі. Це латинське позначення C, CH або H. Людині потрібно вибирати такі параметри, які дозволять провести монтаж з найменшими зусиллями і матеріальними витратами.

Перший тип упаковки – найтонший, він не призначений для використання в умовах великого навантаження. Тому оптимальний варіант його застосування – паркани, перекриття стін. Якщо купити профнастил за ціною нижчою і застосувати в якості покрівельного, то такий дах не протримається довго, покриється іржею, деформується. Товщина такого листа не перевищує 0,9 мм.

Другий тип вироби – CH, він має більший показник допустимого навантаження, але частіше використовується як стеновое перекриття або профнастил для забору. Профіль з маркуванням H посилений, має менший розмір аркуша, але більшу товщину, максимальне значення 1,5 мм.

Якщо зустріти в продажу матеріал з маркуванням профнастил С8, ціна на нього буде невисокою. Це позначення говорить про те, що глибина хвилі відносно горизонтальної прямої 8 мм. Відповідно, якщо це значення c20, то висота становить 20 мм. Чим більше цей показник, тим більше стійким буде лист.

Особливості

При виборі матеріалу для перекриття даху потрібно враховувати, що недобросовісний продавець може пропонувати клієнту більш низьку марку сталі під виглядом покрівельної.

Посилений профнастил дешево можна купити в компанії КТ-Сталь. Якщо пропонована ціна занадто низька, то потрібно перевірити документи, уточнити, з якої причини. Середня ціна у різних виробників тримається приблизно на однаковому рівні.

При плануванні обсягу товару потрібно враховувати, що взимку на покрівлю доводиться великий обсяг опадів. Тому лати, тобто каркас під профіль, повинна розташовуватися через 40 см.

При правильному укладанні листів розрахунок повинен бути таким, щоб довжина листа була дорівнює розміру ската. При більш короткому розмірі одиниці збільшується кількість поперечних стиків. Це збільшує ймовірність попадання вологи, пошкоджує шар теплоізоляції.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 23:57


    Завжди найнижча цiна