вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Покрівельний профнастил та металочерепиця в ХарковіПокрівельний профнастил та металочерепиця в Харкові

Покрівельний профнастил та металочерепиця в Харкові

Профільований сталевий лист з антикорозійним покриттям є найкращим матеріалом для дахів. Компанія «КТ-Сталь» пропонує всім зацікавленим особам та організаціями придбати високоякісний профнастил в Харкові на вигідних умовах. Підприємство здійснює виробництво сучасних покрівельних матеріалів з використанням відповідних технологічних ліній.


Крім спеціального профільованого листа компанія випускає металочерепицю різних типів. До числа основних переваг згаданих матеріалів відносять високий рівень пожежної безпеки, більшу стійкість до впливів середовища, довговічність і міцність. Мала питома вага і жорсткість листа дозволяють зменшити навантаження на будівельні конструкції.

 

Способи застосування профільованого листа

Використання сучасних покрівельних матеріалів в Україні в останні роки тільки збільшується. Профнастил і металочерепиця знаходять все більш широке застосування при будівництві найрізноманітніших об’єктів:

 • Малоповерхових і висотних житлових будинків.
 • Тимчасових і постійних споруд: ангарів, складських комплексом, промислових корпусів.
 • Швидкомонтованих будівель з несучим каркасом з зварних металоконструкцій.

Покрівлі з металочерепиці і профнастилу при порівняльної невеликій масі здатні витримати значні навантаження, що виникають при утворенні снігового покриву. Досягається таке за рахунок наявності і оптимального розташування безлічі ребер жорсткості.

Типи покриттів металочерепиці

Покрівельний лист відноситься до високотехнологічних обробних матеріалів. Естетичність металочерепиці забезпечують спеціальне лакофарбове або полімерне покриття, яке в поєднанні з антикорозійним шаром зі сплаву цинк-алюміній робить його довговічним. Складна структура виключно стійка до негативних кліматичних факторів:

 • Різкі перепади температур.
 • Всі види атмосферних опадів.
 • Сонячне світло, точніше жорстке випромінювання в ультрафіолетовому спектрі.

Морозостійкість покриття профільованого листа пояснюється використанням полімерів переважно різних видів поліестерів і їх модифікацій. Вони надійно захищають сталеву основу від контакту з вологою, і запобігає корозійні процеси. Багатошарова структура покриття має хороше зчеплення з металом, що запобігає виникненню сколів і сприяє збереження зовнішнього вигляду.

Різновиди покрівельного профнастилу

На ринку будівельних і оздоблювальних матеріалів Харкова представлений величезний їх асортимент. Якісна металочерепиця, купити яку можна оптом і в роздріб від виробника, різниться за формою профілю і розмірам. І якщо у неї вона досить складна то у покрівельного профнастилу досить проста і має ряд особливостей:

 • Переважно трапецієподібної форми (рідше хвиляста).
 • На деяких різновидах, на плоских полицях робляться додаткові виступи, для збільшення жорсткості.
 • Для дахів з великими прольотами застосовують профлист з великою висотою профілю, що володіє кращою несучою здатністю.

Залежно від призначення профнастил згаданий геометричний параметр коливається в межах від 40 до 160 мм. Всього існує більше десятка типорозмірів, з яких три-чотири найбільших володіють високими несучими властивостями і використовуються для влаштування міжповерхових перекриттів.

 

Вибір і придбання профнастилу

Купівля покрівельного матеріалу здійснюється забудовником або замовником будівництва здійснюється згідно специфікації до проекту. Фахівці компанії «КТ-Сталь» готові надати допомогу у виборі потрібного профільованого листа з урахуванням вимог клієнта. Зазвичай при цьому враховуються такі чинники:

 • Форма, міцності і геометричні показники металопрокату.
 • Забарвлення і захисно-декоративні якості кожного з видів декоративно-захисних покриттів.
 • Вартість матеріалу. За значущістю цей фактор часто виявляється важливіше інших.
 • Ціни на металочерепицю власного виробництва в нашій компанії, як і імпортної істотно нижчі за середні в сегменті оздоблювальних матеріалів. Це легко пояснити відсутністю посередників і вигідними умовами співпраці з постачальниками.

Ще однією важливою перевагою нашої компанії є наявність власного автопарку. За заявками клієнтів здійснюється доставка придбаного металопрофілю за вказаною адресою не тільки по території Харкова, області та по всіх країні. Додаткову інформацію щодо організації поставок можна отримати безпосередньо на сайті або по телефону.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
23 июня 2024 20:15


  Завжди найнижча цiна