вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Покрівельний профнастил: розміри листа і висота профілюПокрівельний профнастил: розміри листа і висота профілю

Покрівельний профнастил: розміри листа і висота профілю

При покупці облицювальних матеріалів кожен керується певними вимогами до них, які в свою чергу формуються виходячи з ряду факторів. Вибір покрівельного профнастил з урахуванням його величезного асортименту – завдання непросте. При цьому необхідно брати до уваги не тільки геометричні параметри, але і тип захисно-декоративного покриття.

 Кровельный профнастил размеры листа и высота профиля

На складах компанії «КТ-Сталь» постійно в наявності велика номенклатура покрівельного профнастилу, купити який можна за доступними цінами. Підприємство здійснює роздрібний та оптовий продаж матеріалів вітчизняного та імпортного виробництва в необхідних замовнику кількостях. Металлобаза є торговим представником багатьох відомих виробників і гарантує високу якість їхньої продукції.

Типи полімерних покриттів профлиста

Описуваний матеріал відрізняється високою стійкістю до несприятливих факторів зовнішнього середовища. Ці властивості профнастилу покрівельного обумовлені багатошаровим захисним покриттям, яке і забезпечує надійний захист для сталевого підстави. В даний час виробники використовують для цих цілей чотири різновиди полімерів:

  • Поліестер глянцевий і матовий. Порівняно недорогий з красивою поверхнею, виключно стійкий до вигорання.
  • ПВДФ (полівініліденфторид). Володіє унікальними показниками стійкості до дії агресивних хімічних речовин і жорсткого ультрафіолету.
  • Пурал. Відрізняє чудовими антикорозійними властивостями і гарну адгезію до металічного покрит.
  • Пластізол. Висока опірність зносу і стирання в сукупності з дорожнечею.

Тип полімерного покриття профільованого листа вказується в супровідних документах. При виборі покрівельного матеріалу необхідно враховувати рівень агресивності навколишнього середовища і власні фінансові можливості. У нашій місцевості необхідно брати до уваги можливість опадів з великим градом, який цілком здатний пошкодити недостатньо товсте покриття.

Основні геометричні параметри

При закупівлях металопрофілю виходять з проектних розмірів покрівлі з урахуванням загальної площі скатів і козирків, а також нахлеста в стиках сусідніх листів. Максимальна довжина випускаються панелей складає 12 м, але транспортування і будь-які маніпуляції з ними практично неможливі. Відповідно розрізають на частини зручні для доставки і роботи.

Ширина профнастилу залежить від типу і варіюється в межах від 980 до 1850 мм. При розрахунках необхідної кількості матеріалу закладається величина перехлеста сусідніх листів, що зменшує їх корисну частину на 40-80 мм в залежності від типу.

У процесі підбору профлиста для покрівлі важлива ще одна характеристика – висота і форма хвилі. При цьому виходять з правила, чим менше кут нахилу і довше скат, тим більше повинна бути згаданий параметр. В якості зовнішнього покриття для даху використовують листи з висотою гофри не менше 20 мм, а в деяких випадках застосовують несучі профілі НК-75.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 08:25


    Завжди найнижча цiна