вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Купити труби профільні – правильний вибірКупити труби профільні – правильний вибір

Купити труби профільні - правильний вибір

В останні роки намітилися тенденції до скорочення часових і фінансових витрат в будівництві. Якісні труби профільні, купити які можна за вигідною ціною, істотно прискорюють виготовлення багатьох видів конструкцій. Використання цих перспективних матеріалів дозволяє значно зменшити вартість споруджуваних капітальних будівель і споруд.

Основна сфера застосування профільних труб – це виготовлення несучих металоконструкцій різного призначення. Великий сортамент металопродукції даного виду розширює можливості по їх використанню від каркасів невеликих торгових павільйонів до силових елементів багатоповерхових будівель. Використання сталевого прокату забезпечує забудовникам значну економію коштів при зведенні житлової та комерційної нерухомості.

Призначення труб прямокутного і квадратного перетину

Профільний металопрокат належної якості володіє хорошими фізико-механічними показниками і в першу чергу низькою питомою вагою. Труба профільна 80х80 мм, як і вироби інших типорозмірів за рахунок порожнини істотно зменшують масу несучих конструкцій будівель і споруд. Це в свою чергу дозволяє зменшити навантаження на фундамент при збереженні міцності.

У будівельній індустрії профільні труби в основному використовуються:

Для виготовлення силових просторових конструкцій швидкомонтованих будівель торгово-розважальних центрів, ангарів, складських терміналів.
Для пристрою ферменних конструкцій покрівель житлових будинків, а також міжповерхових перекриттів і сходових переходів.
Для монтажу інженерних і опалювальних систем, при установці устаткування теплових пунктів.

Труби квадратного і прямокутного перетину активно застосовуються і на виробництві. Вони незамінні при виготовленні деяких видів наземних транспортних засобів та сільськогосподарської техніки.

Сортамент профільних труб

Українські металургійні підприємства виробляють велику номенклатуру металопрокату. Заводами випускається зокрема профільна труба ГОСТ 8539-82 чотири їх різновиди: гарячо-і холоднодеформовані, безшовні і електрозварювання. Згаданий державний стандарт визначать сортамент металовиробів і їх основні характеристики.

Сталева профільна труба випускається стандартних і спеціальних розмірів, всього налічується 20 різновидів перших і чотири типи друге. Описуваний тип металопрокату має наступні параметри:

Розмір профілю зовнішній: від 10 до 180 мм.
Товщина стінки від 1,0 до 14,00 мм.
Площа перетину від 0,343 до 89,59 см2.
Маса одного погонного метра вироби від 0,269 до 70,33 кг.

Переважно для виготовлення труб застосовують сталь марки 10, яка володіє достатньою стійкістю до корозійних процесів. Зменшити вплив вологи можна шляхом нанесення фарби на їх зовнішні поверхні.

Переваги профільної труби

Сталевий металопрокат квадратного і прямокутного перетину має низку якостей, що обумовлюють їх широке застосування в будівництві та інших сферах. Використання кондиційної профільної труби забезпечує наступні переваги:

Металовироби за рахунок порожнистої структури мають значно більшу механічну міцність, ніж ті, що мають круглий перетин або куточки.
Технологічність. Дана властивість дозволяє істотно зменшити трудовитрати на виготовлення і монтаж металоконструкцій за допомогою електричної або газового зварювання.
Можливість формування основи для плоских поверхонь, вони придатні для влаштування несучих каркасів зовнішніх стін, перегородок і перекриттів.
Зменшення витрат на перевезення і зберігання. Профільна труба при складуванні займає істотно менший обсяг, ніж кругла. Пачки виробів зручні для виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Недорого купити профільну трубу 40х20 мм і інших типорозмірів ви можете на металобазах компанії «КТ-Сталь» в Харкові і Києві. Підприємство пропонує великий сортамент металопродукції і вигідні умови співпраці. Консультації з технічних і організаційних питань надаються в офісі або по телефону.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
20 июня 2024 01:55


    Завжди найнижча цiна