вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Матова або глянсова металочерепиця: яка краще?Матова або глянсова металочерепиця: яка краще?

Матова або глянсова металочерепиця: яка краще?

На ринку представлений ряд покрівельних матеріалів з різними видами захисно-декоративних покриттів. У зв’язку з цим виникає закономірне питання, яка металочерепиця відомого німецького виробника краще: глянсова або матова. Спробуємо порівняти ці зразки з точки зору кінцевого споживача: замовника будівництва або власника будівлі, що реконструюється.

Матовая или глянцевая металлочерепица какая лучше 1

У вас є можливість купити металочерепицю двох видів на сайті інтернет-магазину компанії «КТ-Сталь». Ми є офіційним торговим представником виробника в Харкові і пропонуємо найкращі умови придбання його продукції. Наші фахівці готові надати найбільш повну інформацію про технічні характеристики та особливості даного покрівельного матеріали і допомогти у виборі кращого зразка.

Переваги та особливості різних захисно-декоративних покриттів

Металочерепиця має складну багатошарову структуру, основу якої становить схильність до корозії лист сталі. Згадана компанія-виробник з Німеччини використовує в якості зовнішнього захисно-декоративного покриття поліестер двох типів: матовий і глянсовий. Кожне з матеріалів має свої позитивні і негативні сторони, які ми спробуємо проаналізувати разом з вами.

Металочерепиця з покриттям глянцевий поліестер (на основі поліефірів) має низку безсумнівних переваг:

  • Висока стійкість до кліматичних чинників.
  • Чудова адгезія до оцинкованої поверхні.
  • Довговічність: термін служби до 30 років (при вмісті цинку в підкладці понад 200г/м2).

Покриття металочерепиці матовий поліестер має той же хімічний склад, але поверхня його робиться шорсткою. Мікроскопічні нерівності розсіюють відображене світло, що надає покрівельного матеріалу натуральності і забезпечує ряд переваг:

  • Збільшена до 35 мкм товщина захисного шару.
  • Більш якісна основа: кращі марки сталевого прокату.
  • Підвищений вміст цинку у внутрішньому антикорозійному шарі.

Декларованої термін служби матовою металочерепиці з поліефірним покриттям по завіреннях виробника на третину більше, ніж у глянцевому. Однак з наведеного вище опису зрозуміло, що досягається це за рахунок простого збільшення товщини основи і захисних шарів. Це в свою чергу робить матеріал більш дорогим.

Вибір металочерепиці матової або глянсової

Підбираючи покрівельний матеріал для свого будинку, власнику необхідно точно сформулювати свої очікування. Очевидно, що більш товста і тому міцна матова металочерепиця прослужить довше, ніж глянсова. Фахівці радять при наявності фінансових можливостей не економити до того ж більш дорогі зразки і виглядають більш достойним.

Тим же у кого питання економії коштів стоїть досить гостро рекомендують купити металочерепицю з глянцевим покриттям. Практика показує, що цей покрівельний матеріал, незважаючи на менший термін служби за своїми фізико-механічними показниками відповідає вимогам чинного ДСТУ. Свою функцію покриття буде виконувати протягом всього періоду експлуатації.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
21 июля 2024 10:28


    Завжди найнижча цiна