вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Основні типи металевих куточків, характеристики та особливостіОсновні типи металевих куточків, характеристики та особливості

Основні типи металевих куточків, характеристики та особливості

Металевий куточок-виріб з Г-подібною формою, широко застосовується в різних сферах. Його можуть виробляти зі звичайної вуглецевої сталі або низьколегованої сталі підвищеної міцності. Залежно від використовуваного методу виготовлення буває гарячекатаним, одержуваним за допомогою задіяння прокатного стану, або гнутим, що виготовляється на листозгинальних і профілезгинальних машинах.

Існують різні типи кутників сталевий. Для кожного з них характерні свої особливості і нюанси застосування.

Де і для чого використовуються металеві куточки

Такі вироби, як правило, використовуються спільно з іншими видами металопрокату (швелери, труби, балки, листи, арматура). Якщо виготовлені з тонкого металу холодногнуті куточки застосовуються для створення корпусів і в обробці, то мають стінки більш значної товщини гарячекатані вироби направляються в основному на зведення несучих і фундаментних конструкцій.

Найчастіше металевим куточках знаходять застосування в наступних сферах:

Будівництво. Їх задіють у створенні міцних каркасів та інших металоконструкцій, яким необхідно витримувати великі навантаження. Вони здатні виконувати функції зміцнюючого елемента в віконних і дверних отворах, підвіконнях.
Машинобудування. Незамінні у виготовленні вантажних і пасажирських вагонів, військових машин, наземної і підземної техніки, автомобілів. Можуть використовуватися в складі кожухів кабельної проводки, корпусів, каналів, обшивки побутових механічних установок.
Виробництво меблів. Куточки з металу затребувані в створенні корпусних і металевих меблів, виконуючи роль елемента фіксуючого, несучого або направляючого значення. Надійно зміцнюють каркас.

Куточки можуть використовуватися в оформленні арок та інших елементів декору. З їх допомогою облаштовуються гіпсокартонні короби, ніші та інші конструкції. Вони також дозволяють захищати кути і стики від механічних пошкоджень.

 

 

Типи металевих куточків

Існують різні види металевих куточків в залежності від певних параметрів класифікації. Наприклад, за методом виготовлення вони бувають гнутими, холодно – і гарячекатаними, за характером виробництва –стандартними і високоточними. У свою чергу, по довжині розрізняють вироби:

мірні-6, 7, 9, 10 метрів і більше;
немірні (в тому числі, обмеженої довжини) – можуть бути будь-якої довжини, але переважно 4-12 метрів;
кратні мірної довжини.

Товщина куточків варіюється в діапазоні від 3 до 20 мм. Ширина при цьому становить до 200 мм.

За формою кутовий металевий профіль підрозділяється на:

Нерівнополочний. Поряд з товщиною 2-15 мм ширина може бути 25-200 мм або менше. Такі вироби найбільш затребувані при виконанні специфічних робіт, де необхідна асиметрія.
Рівнополочний. Для такого куточка характерна однакова ширина полки. Має високу міцність, є універсальним. Товщина – не більше 35 мм, Розмір – 20-250 мм.

За точністю прокатки кутові металовироби класифікуються на високі (а) і звичайні (в). По радіусу випускаються з внутрішнім і зовнішнім заокругленням. Гнутий профіль відрізняється і по кривизні. Крім того, куточки виробляються зі сталі різних марок.

 

 

Нестандартні металеві куточки: в яких випадках вони необхідні

Окремо слід зробити акцент на куточках зі специфічними параметрами, які можуть знадобитися при виготовленні різних каркасів, кузовів, всіляких конструкцій, реалізації індивідуальних проектів. Такі вироби виробляються під замовлення після узгодження всіх характеристик майбутнього фасонного металопрокату між клієнтом і виробником.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
23 мая 2024 05:36


    Завжди найнижча цiна