вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Металобаза Київ

Саме нашу металлобазу в Києві можна назвати першим і перевіреним постачальником металопрокату на території України. Наша металлобаза в Києвіпроводить оптові та роздрібні поставки металопрокату по всій державі, про що і поговоримо далі.

Наші переваги

Якщо говорити про те, чому саме наша металлобаза Київ займає на ринку лідируючі позиції – в свій актив ми можемо поставити такі пункти:

 • Широкий асортимент металопрокату і наявність на складі більше 600 пунктів найменувань;
 • Завжди точно налаштовані і точні ваги. У наших вагах і точності зважування ви можете бути впевнені на всі 100%;
 • Вся продукція йде від прямого постачальника, відповідно ціни на металопрокат – оптимальні. При визначенні вартості металопрокату розрахунки ведуться виходячи з економічно обгрунтованих методах.

Професіоналізм наших співробітників – це гарантія довгої роботи на ринку, які знають свою роботу і завжди підкажуть оптимальне рішення у виборі металопрокату і відвантаження товару.

І все це – запорука довгої служби нашої металобази в Києві, як і завжди задоволені клієнти. Тому можете сміливо звертатися до нас – гарантія якість металопрокату і високий сервіс вам гарантовано.

Металлопрокат

Наша металлобаза, Київ проводить прокат металу з використанням однієї з двох технологій:

 • Гарячекатаний. В даному варіанті весь металопрокат продають у вигляді заготовок, які в подальшому і обробляють під ту чи іншу деталь.
 • Холоднокатаний. Даний метод за часом більш витратний, оскільки листи попередньо протруюють і тільки після відправляють на верстат холодного прокату. Але в підсумку – самі вироби характерні більшою міцністю, товщиною.

Але незалежно від виду прокату – усі вироби обов’язково мають сертифікати якості і відповідають усім діючим стандартам та ГОСТам.

Види металопродукції

Наша металлобаза в Києві реалізує клієнтам найрізноманітніший металопрокат, адже, по суті, під цим терміном мають на увазі досить великий список товарів, самого різного типу і призначення. Його умовно можна поділити на такі види:

 • Листовий. Це звичайний металевий лист, товщина якого в середньому варіює в діапазоні 0,15-120 мм, з гладкою або рифленою поверхнею, оцинковані або ж без цього шару.
 • Трубний прокат. Це всі види труб, що мають різний перетин. Найбільш ходові труби – зварні, які більш міцні і безшовні, прості в експлуатації.
 • Арматурний. Тут база реалізує 2 виду продукту – арматуру з періодичним або круглим перетином. Якщо це, наприклад, гладкі заготовки – діаметр вони мають від 6,5 і до 160 см., Рифлені – від 8 і до 40 мм.
 • Сортовий металопрокат. Це все ті ж балки і куточки, швелери, використовуються за прямим або допоміжному призначенням.

Крім цього, матеріал умовно можна поділити на чорне і кольорове – різниця полягає в складі сплаву металу, використовуваного при виготовленні металопрокату. Все це, і не тільки є у нас – звертайтеся до нас і наші фахівці допоможуть з вибором і відвантаженням товару. Відвантаження металопродукції здійснюється зі складів компанії “КТ-Сталь”.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
22 февраля 2024 02:28


  Завжди найнижча цiна