вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Методи антикорозійного захисту сітки рабиціМетоди антикорозійного захисту сітки рабиці

Методи антикорозійного захисту сітки рабиці

Найважливішою споживчою властивістю матеріалів, використовуваних для влаштування парканів та огорож, є довговічність. Перш, ніж купити сітку-рабицю замовник цікавиться надійністю антикорозійного захисту. Наявність шару, що оберігає метал від впливу вологи, істотно збільшує терміни служби матеріалу і зведеного з нього споруди.

Методы антикоррионной защиты сетки рабицы 1

Для плетіння рабиці на спеціалізованих підприємствах застосовується дріт, що відповідає вимогам ГОСТ 3282-74. Захист від несприятливих факторів зовнішнього середовища забезпечується за рахунок застосування цинкових і полімерних покриттів різних видів. Вартість продукції в значній мірі визначається перетином матеріалу, товщиною покриття.

Основні показники дроту

Сітка рабиця набула широкого поширення завдяки простоті технології виробництва, для організації якого потрібні нескладний верстат і матеріал. В якості останнього застосовується сталевий дріт відповідна згаданого стандарту з наступними технічними характеристиками:

 • Діаметр: мінімальний – 1,5 мм, максимальний – 5,5 мм.
 • Сталь низьковуглецевої марки Ст3 або інший близькою за параметрами.
 • Антикорозійне покриття: цинкування або різні види полімерів.

Можливе виготовлення сітки з чорної дроту, яку для захисту від іржі фарбують перед монтажем або після установки. Такий матеріал не відрізняється довговічністю, масляна та інші види фарб складно нанести. Форма поверхні складна та її практично неможливо повністю очистити від забруднень.

Сітка рабиця оцинкована

Переважна більшість українських виробників використовують оцинкований вид металевого покриття для дроту. При належній якості оцинковки рабиця здатна прослужити до 20 років і більше в складних кліматичних умовах коливання температур і високої вологості. На металургійних підприємствах застосовуються такі методи нанесення захисного шару:

 • холодне і гаряче цинкування;
 • гальванічний метод;
 • газотермічним або термодіффузний;
 • електролітичний.

Останній метод не дуже ефективний оскільки не дозволяє отримати покриттів щільністю понад 10 г / м 2. Оброблена таким способом дріт надходить на виробництво вже зі слідами іржі і не може бути використаний для виготовлення кондиційної сітки. Крім номінальних перетинів дроту з кроком в 0,1 мм: 1,5 або 2,0 мм виробники нерідко застосовують нестандартні її різновиди в 1,75 мм, 1,95 мм і інші.

Найкращими показниками довговічності має дріт гарячого цинкування, коли захисний шар металу наноситися на підготовлену поверхню:

 • протравлену;
 • покриту флюсом;
 • просушену.
 • Це забезпечує хорошу адгезію розплаву цинку, через ванну з яким простягається дріт. Основним недоліком методу є нерівномірність і в можливість відшарування при згинанні.
  Холодне цинкування передбачає нанесення захисного грунту механічним способом. Технологія не дозволяє домогтися однакової товщини цинку на поверхні дроту. Основна перевага цього способу – невисокі витрати і відповідно ціни на готову продукцію.

  Газотермічне напилення передбачає нанесення цинку на підготовлену поверхню за допомогою газового струменя. Головний плюс – висока швидкість процесу, мінус – наявність пір знижують міцність.

  Термодіффузное цинкування передбачає нагрів матеріалів до високих температур щонайменше 2500 ° C. В таких умовах відбувається спікання молекул цинку з основою, що забезпечує найвищу ефективність захисту від вологи.

  Полімерні антикорозійні покриття

  З метою підвищення довговічності і для додання сітці-рабица привабливого вигляду на дріт можуть наноситися різні види пластиків. Високою стійкістю до несприятливих факторів середовища має полівінілхлорид, які не руйнується навіть при тривалому знаходженні під прямими сонячними променями. Жорсткий ультрафіолет викликає деструктивні процеси в багатьох матеріалах.

  Якісне ПВХ антикорозійне покриття має оптимальне співвідношення ціни і довговічності. Проведені дослідження дозволили встановити, що термін його служби може становити не менше 50 років. Сітка рабиця, виготовлена ​​з дроту з ПВХ шаром буде незамінна в місцевостях з підвищеною вологістю. Йдеться про приморських і прирічкових районах.

  Компанія «КТ-Сталь» пропонує купити сітку рабицю по виключно вигідними цінами з складів в Харкові і Києві. Наші фахівці готові надати допомогу у виборі потрібного матеріалу, виходячи з вимог і можливостей клієнта. Організовується доставка придбаної продукції автомобільним транспортом.


  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

  Зкачайте повний прайс з цiнами на
  21 июля 2024 10:19


   Завжди найнижча цiна