Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: + 38 (067) 626 49 19
+ 38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Оцинкована зварна сітка

Оцинкованная сварная сетка

Сьогодні у продажу у компанії «КТ-Сталь» найширший асортимент металопрокату. Придбати зварену оцинковану сітку може кожен за привабливою ціною. Фірмою поставляється на ринок якісна продукція. Вона активно використовується в різних сферах. Оцинкована сітка і металовироби випускаються на кращому обладнанні сучасного рівня. Використовуються інновації та оптимальна високоякісна сировина

 

Продукція незамінна в промисловій сфері і при виконанні різних робіт по ремонту і будівництву. Сітка зварна рулонна підходить для різних конструкцій. Вони міцні і довговічні. Вироби не бояться корозії, вони наднадійні.

 

Зварна сітка випускається в різних обсягах. Виробництво налагоджене, тому вдається без праці випускати продукцію в необхідних обсягах. Гарантовано суворе дотримання термінів. Продукція повністю відповідає стандартам і відрізняється ідеальною якістю.

 

Сітка зварна оцинкована в рулонах використовується багатьма будівельними компаніями і приватними забудовниками. Продукція поставляється в різні країни. Оцинкована сітка зі сталі популярна тому, що продукція якісна і може з успіхом експлуатуватися протягом довгого часу.

 

Фірма активно співпрацює з перевіреними постачальниками кращої сировини. Забезпечується прекрасна міцність виробів. Здійснюється постійний моніторинг якості. Вдається виконувати регулярні поставки високоякісної металевої сітки, яка абсолютно не поступається імпортним аналогам. Фірма налагодила відносини з різними компаніями, які доставляють продукцію в оперативному режимі.

 

У компанії кожен бажаючий може оформити замовлення на зварену сітку, виконану з дроту сталевого звареним способом. Виготовляється зварна сітка в рулонах по кращим сучасним технологіям:

 

  • 1. Оцинковане гальванічне покриття в резервуарах електролітичного типу.
  • 2. Оцинкування гарячим способом проходженням дроту через цинк в розплавленому стані.
  • 3. Зварювання.

 

Сьогодні є можливість замовити продукцію відмінної якості. Сітка зварна в рулонах, ціна якої приваблива, широко представлена в каталогах компанії. При необхідності випускається оцинкована зварна сітка з осередками певного розміру. Фахівці компанії виконують поставлені завдання будь-якої складності. При цьому складність не має ніякого значення.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
09 декабря 2023 02:44


    Завжди найнижча цiна