вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Оцинкований лист. Поговоримо про особливостіОцинкований лист. Поговоримо про особливості

Оцинкований лист. Поговоримо про особливості

Оцинкований лист. Поговоримо про особливості

Лист оцинковки, купити який не складе труднощів, – зручний матеріал, який сьогодні активно застосовується для будівництва та покрівельних робіт. Його можна свердлити, різати і гнути. Оцинковані листи здатні легко перенести температурні перепади. Їм не страшні промені сонця і корозія.

 

Смуга сталева оцинкована важить зовсім небагато, тому не чинить тиску на конструкції несучого типу. Він часто замінює великовагові будівельні матеріали.

 

Сьогодні можна придбати різні види оцинкованих листів, які передбачені стандартами.

 

Переваги та основні характеристики

Оцинкована смуга сталь з нанесеним на неї цинком. Останній захищає лист від небажаної корозії. Довговічність і висока міцність, а також доступна ціна пояснюють популярність оцинкованої продукції. Використовується вона для добірних елементів покрівель та фасадів. Для виготовлення застосовується метод холодного прокату.

 

Матеріал має масу достоїнств:

 

  • 1. Він не боїться корозії.
  • 2. Може експлуатуватися на протязі довгого часу.
  • 3. Дозволяє створювати різні форми.
  • 4. Має хорошу еластичність.

 

Сталь оцинкована випускається в листовому і рулонному варіантах. Ціна оцинкованого листа приємно порадує покупців. Обробка вуглецевою сталлю забезпечує стійкість і міцність виробів. Оцинкування піддається вальцюванні, штампуванні та витяжці. Важить вона мало, тому не чинить тиску на несучу конструкцію.

Де застосовується

Варто купити оцинкований лист, який застосовується в різних сферах. З його допомогою можна облаштувати огорожі, покрівлю, настили, виконати обробку будівель, змонтувати перекриття.

 

Оцинкований лист – оптимальний варіант для покрівлі з нахилом. Вода не здатна заподіяти шкоду оцинкування. Підходить цей матеріал і для дахів плоского типу з покриттям з металу.

 

У сільському господарстві з оцинкованої сталі споруджують сховища і бункери, башти для силосу. Цей економний і надійний матеріал підходить для жолоба і водостоку.

 

Якщо ви не знаєте, де купити оцинкований лист для виробництва корпусів електричних і газових плит, пральних машин, холодильників, ємностей, приладів і апаратів, не варто витрачати сили і час. Оптимальне рішення – звернутися в компанію КТ-сталь.

 


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 01:38


    Завжди найнижча цiна