вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Основні види і режими роботи плазморезаОсновні види і режими роботи плазмореза

Основні види і режими роботи плазмореза

Застосування нових технологій дозволяє істотно знизити витрати в сфері металообробки. Послуга плазмового різання, що надається компанією «КТ-Сталь» в Харкові, забезпечує точний розкрій листового прокату. Застосування верстатів з числовим програмним управлінням, що відрізняються високою продуктивністю, робить можливим виготовлення деталей складної форми малими серіями.

Основные виды и режимы работы плазмореза 2

При використанні процесу плазмового різання металопрокату поділ листа відбувається в результаті термічної дії. Електрична дуга, що утворюється між соплом пальника і поверхнею оброблюваного матеріалу, розігріває його до високих температур від 6000 до 8000 ° C. При цьому будь-які метали, в тому числі і високолеговані стали, плавляться і випаровуються. Потік повітря або водяної пари видаляють продукти із зони розрізу.

Плазмова різка чорних і кольорових металів: особливості технологічних процесів

Виробнича дільниця нашої компанії виконує розкрій всіх видів листового прокату. При роботі з кожним з них здійснюється настройка плазмореза, здійснюється підготовка відповідних керуючих програм з урахуванням особливостей чорних і кольорових металів і сплавів:

 • Сталь низковуглеродна. При розробці карти встановлюється номінальні значення швидкості різу і сила струму.
 • Сталь високовуглецева і оцинкована. Режим розкрою підбирається з урахуванням необхідності збереження структури основного матеріалу і захисного покриття.
 • Сталь нержавіюча та легована. При обробці листів великої товщини застосовуються газові суміші або водень.
 • Кольорові метали та сплави. Плазмова різка титану, міді, алюмінію, а також бронзи або дюралюмінію проводиться переважно в середовищі інертних газів.

Застосування оптимальних режимів роботи плазмореза при обробленні різних марок сталі, кольорових металів і сплавів забезпечує належну якість крайок. При цьому практично виключається можливість появи шлюбу внаслідок порушення структури матеріалу і відхилення від заданих розмірів.

Основні параметри плазмореза

Наша компанія використовує верстати, оснащені плазмотронами середньої потужності. Управління режимом їх роботи і переміщенням кареток здійснюється за допомогою крокових електродвигунів, що забезпечує високу точність позиціонування. Застосування сучасних металообробних комплексів дозволяє виконувати наступні технологічні операції:

 • Розкрій всіх видів листового прокату сталевого і з кольорових металів.
 • Різка фасонного металопрокату: куточків і труб прямокутного і круглого перетину.

Верстати з ЧПУ, які ми застосовуємо для металообробки, відрізняються високою точністю (відхилення від номінальних розмірів в межах від 0,25 до 0,35 мм). Основні технічні характеристики використовуваного промислового обладнання такі:

 • Товщина металу, що розрізає листа з наскрізним пробоєм: до 70 мм.
 • Швидкість різу в залежності від виду і марки матеріалу: не більше 7 м / хв.
 • Споживані струми: 65-125 А.

Значний вплив на швидкість різу і якість кромки надає плазмоутворюючого середовища. Ми використовуємо для роботи з різними металами гази і суміші, що забезпечують оптимальні параметри дуги: напруженість поля і кількість виділеної теплової енергії. Подача в робочу зону аргону дозволяє уникнути істотних змін хімічного складу, показників поверхневого натягу і в’язкості розплаву.

Оптимальний склад середовища, що забезпечує освіту стабільного потоку плазми, створює необхідні умови для видалення знаходиться в рідкій фазі металу з порожнини різу. Таким чином, вдається уникнути утворення напливів в нижній частині поверхні розрізу. Незначні потьоки розплаву і окалина на сталевому прокаті легко видаляються за допомогою дротяної щітки.

Оформити заявку на послуги плазмореза можна на сайті нашої компанії «КТ-Сталь» або зателефонувавши на контактний телефон. Обробка онлайн-замовлень і прийом дзвінків від клієнтів здійснюється в робочий час. Наш співробітник зв’яжеться з вами для вирішення організаційних і технічних питань.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 00:46


  Завжди найнижча цiна