вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Особливості оцинкованої сталіОсобливості оцинкованої сталі

Особливості оцинкованої сталі

Особливості оцинкованої сталі

Сталь оцинкована, ціна якої приваблива, в даний час активно застосовується в цивільному та промисловому будівництві, медицині, харчовій промисловості, побуті і машинобудуванні. Такий неосяжний спектр цілком зрозумілий. Матеріал має оптимальні властивості. Він довговічний, міцний, легко монтується, важить зовсім небагато. Сьогодні будь-хто може купити лист оцинкований за привабливою ціною.

 

Особливості

Лист – металевий виріб, який може бути з необрізної або обрізної кромкою. Оцинкований лист, купити який дуже просто, випускається з рулонної холоднокатаної сталі.

 

Спосіб обробки і вид створюваної продукції дозволяє виготовити оцинковані листи: пофарбовані, гофровані, рифлені, гладкі. Така продукція виконується з сертифікованого, високоякісного металу, який повністю відповідає вимогам стандартів.

 

Оцинкований метал випускається з покриттям з цинку: з двох або одного боку. Воно ідеально для того, щоб забезпечувати незмінні властивості при різних методах якісної обробки виробів. Це вальцювання, штампування, витяжка. Товщина покриття з цинку може бути різною.

 

За однорідностю виділяються листи зі зменшеною і нормальної товщиною. Також можлива наявність особливих візерунків кристалізації. Ширину і товщину цих листів визначають, враховуючи певний стандарт. Неймовірно строгі вимоги пред’являються до якості оцинкованих листів. Серед них можна виділити:

 

  • 1. Рівномірний і якісне покриття певної поверхні.
  • 2. Абсолютна відсутність будь-яких тріщин.
  • 3. Повна відсутність рваних крайок. При цьому глибина не перевищує допустимих відхилень по ширині. Це відноситься до оцинкованих листів з крайкою необрізного типу.
  • 4. Відсутність дрібних напливів і слідів від них.

 

Немає темним точок, крупинок, нерівномірно кристалізованого цинку, небажаних шорсткостей покриття, несуттєві потертості і подряпини. Ніщо не повинно порушувати ідеальне покриття. Допустимість прояву даних дефектів визначається призначенням листа. Це може бути холодне штампування, холодне профілювання, поверхня під покраску. Все це в обов’язковому порядку регламентується вимогами сучасного стандарту.

 

Вартість оцинкованого листа дозволить будь-якому охочому придбати якісну продукцію.

 


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 01:06


    Завжди найнижча цiна