Особливості промислового виробництва металопрокату
Підприємства чорної металургії України не тільки забезпечують країну високоякісною продукцією, а й постачають значні її обсяги за кордон. Промислове виробництво металопрокату є частиною складного технологічного комплексу, що включає видобуток руди і коксівного вугілля і їх попередню переробку. Металобаза «КТ-Сталь» є офіційним представником більшості українських виробників цього виду продукції.
При виборі необхідного сталевого прокату клієнта, перш за все, цікавлять фізико-механічні характеристики і якісні показники. Одним з визначальних факторів при цьому є відпускна вартість продукції, яка залежить від безлічі виробничих і інших чинників. Детальне вивчення техніко-економічних параметрів дозволяє істотно знизити витрати кінцевого споживача.
Критерії якості металопродукції
Під терміном сталевий прокат розуміються всі види виробів, при виробництві яких використовуються спеціальне обладнання – прокатні стани. Існує безліч різновидів такої металопродукції: листова, сортова, фасонна і трубна. Показники якості виробів, що випускаються металургійними заводами, визначаються такими моментами:
- характеристики і властивості сировини;
- стан виробничого обладнання;
- суворе дотримання технологічних режимів.
Останнє значною мірою залежить від кваліфікації персоналу металургійних заводів. Продукція підприємств проходить багатоступеневу перевірку якості і сертифікується на відповідність міжнародним і національним стандартам. Перевірка параметрів металопродукції здійснюється незалежними лабораторіями, акредитованими компетентними органами.
Металобаза «КТ-Сталь» реалізує виключно якісний металопрокат, кожна партія якого має відповідних документ. Паспорт якості підтверджує факт проведення перевірок і відповідність реалізованої продукції згаданим нормативам за фізико-механічними показателям. Трогое дотримання технологічних режимів.
Застосовувані матеріали і технології
Для виробництва листового, сортового або фасонного прокату використовуються різні марки сталей. Переважно це вуглецеві і низьколеговані їх різновиди найбільш доступні і технологічні в обробці. При виготовленні продукції на заводах галузі застосовуються методи гарячої і холодної прокатки, що розрізняються температурними режимами.
Перша зі згаданих технологій є найбільш енергоємною через необхідність попереднього нагрівання заготовок і їх подальшого охолодження. З іншого боку застосування методів гарячої прокатки істотно розширює номенклатуру виробів і скорочує час основних виробничих циклів.
Технологія холодного прокату передбачає застосування більш сприятливих технологічних режимів, але збільшує число проміжних операцій. Осаджування заготовок на кожному проході виконується на меншу величину, ніж при використанні методів з попередніми розігрівом. Разом з тим вироби виходять каліброваними з мінімальними відхиленнями від номінальних розмірів.
На складах металобази «КТ-Сталь» є в наявності і холоднокатаний, і гарячекатаний металопрокат в найбільш повному сортаменті. При його виготовленні були використані певні технічними умовами марки стали.
Застосування техніко-економічних показників при виборі металопрокату
Наша компанія реалізує всі основні різновиди сталевого прокату, які відносяться до категорії профілюючою продукції для українських металургійних підприємств. У нашій країні такі заводи є частиною великих комбінатів з високою концентрацією виробничих потужностей на порівняно невеликих територіях неподалік від місць видобутку сировини: вугілля і руди.
Це дозволяє істотно знизити витрати на перевезення, що в свою чергу служить оптимізації техніко-економічних характеристик основних видів продукції. Прямі партнерські зв’язки з підприємствами-виробниками без залучення посередницьких структур роблять можливим утримувати конкурентні ціни на сталевий прокат. Фахівці металобази «КТ-Сталь» готові надати вам допомогу у виборі потрібних вам різновидів металопродукції: листовий, сортовий, фасонної або трубної.