вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Від чого залежить ціна на покрівельні роботи?Від чого залежить ціна на покрівельні роботи?

Від чого залежить ціна на покрівельні роботи?

Здійснення такого виду робіт – непростої і трудомісткий процес. В разі неправильного встановлення або ремонті даху, будинок не буде утримувати тепло в своїх стінах. Крім цього, можуть сформуватися протікання, які приведуть до втрати герметичності, з подальшим руйнуванням різних елементів будівлі. Щоб це виключити, потрібно звернутися до професіоналів.

Для того, щоб не залишати на розсуд фахівців такий значущий процес, треба розібрати деякі нюанси. Ціни на такі роботи залежать від безлічі факторів.

Що впливає на вартість робіт?

Вартість установки залежить не тільки від площі даху. Також важливі такі чинники:

  • Ступінь складності дизайну. Двосхилий дах обходиться дешевше (на одиницю площі), ніж більш оригінальна – вальмовая, мансардні або багатоскатний. Збільшують витрата мансардні вікна, вентиляційні отвори і покрівельні сходи.
  • Висота будівлі і кліматичні умови ділянки (може знадобитися додаткова ізоляція або посилення каркаса).
  • Підвищена витрата матеріалу для складних покрівель. Збільшується витрата не тільки покрівлі (більше різання – більше відходів), а й додаткових покрівельних аксесуарів (додаткових елементів), які захищають найуразливіші ділянки поверхні.

Значно здорожує покрівельні роботи високої складність кроквяної системи. Чим складніше спроектован дах, тим складніше (і дорожче) буде використовуватися каркасна система.

Вартість робіт і вид покрівельного покриття

Звичайні покрівлі. При створенні звичайної двосхилим даху потрібна елементарна кроквяна система. Її конструкція не потребує складних підрахунків, потрібно тільки дотримання мінімальних вимог і точність установки балок. Ціна, включаючи монтаж кроквяної системи, прокладку гідро – і пароізоляції, утеплювача, складе близько 650 – 1 000 гривень за квадратний метр. Ціни, безумовно, можуть коливатися в залежності від обсягів даху і площі забудови, а також від типу використовуваного покрівельного матеріалу.

Багатоскатні і вальмовиє даху. Робота над даним видом дахів складніше. Тут необхідно передбачити розташування таких елементів, як внутрішній кут і фронтон. Подібні покрівлі виглядають набагато привабливіше і витонченіше, проте їх монтаж вимагає великих трудовитрат і матеріальних витрат. Ціни на покрівельні роботи виглядають наступним чином: від 1 000 гривень за квадратний метр і більше.

Середні розцінки можуть бути наступними:

  • Металочерепиця без утеплення (кроквяна система, решетування, додаткові елементи, гідроізоляція в комплекті): від 850-950 грн./м2.
  • Металочерепиця з утеплювачем (перелік робіт розширено пароізоляцією і шаром утеплювача, в більшості випадків – мінеральною ватою): від 1100-1200 грн./м2.
  • Додаткові роботи. Установка водостоків, підшивка звисів і установка снегозадержателей оплачуються окремо.

Заміна старої покрівлі на металочерепицю включає демонтаж, оновлення покрівельного пирога, пристрій обрешітки і установку металевих листів з додатковими елементами. Вартість таких робіт починається від 650-750 грн./м2.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує купити металочерепицю за цінами значно нижчими за середньоринкові з доставкою з Києва або Харкова. Відвантаження покрівельного матеріалу здійснюється зі складів металобази в кількостях необхідних замовнику. Виробляються попередні розрахунки необхідної кількості за допомогою онлайн-калькулятора.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
21 июня 2024 08:35


    Завжди найнижча цiна