вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Купівля сталевої арматури

Покупка сталевої арматури

Компанія «КТ-Сталь» випускає високоякісний прокат, цінові пропозиції постійно оновлюються. Багато встигли оцінити якість пропонованої нами продукції. Якщо ви розміщуєте оголошення: «Куплю арматуру оптом», варто звернутися до нас.

Наш сортамент

Коли ви купуєте арматуру, необхідно визначитися з її типом за призначенням і класифікації. Все залежить від впливає на метал навантаження. Від цього залежить ціна і обсяги придбаних виробів. Будь-який бажаючий може купити арматуру оптом за привабливою ціною. При цьому вибір дозволить підібрати оптимальний варіант.

Металева арматура – тип сортового металопрокату. Це гладкі або рифлені стрижні зі сталі. Продукція широко використовується для того, щоб підсилювати конструкції із залізобетону:

 

Арматура за призначенням ділиться на:

 

  • 1. Робочу. В цьому випадку перетин призначено за розрахунком. Зусилля сприймається в елементах від навантаження основного характеру.
  • 2. Конструктивну. Перетин призначають по відсотку мінімального. Сприймається усадка і температура впливу.
  • 3. Монтажну. Об’єднується конструктивна і робоча арматура в каркаси або сітки.
  • 4. Анкерне. Деталі закладного типу.

 

За орієнтації арматура ділиться на:

 

  • 1. Поперечну. Арматуру, яка не дає з’являтися поперечним тріщинах, які з’являються від напружень біля опор. Вдається зв’язати бетон з арматурою.
  • 2. Подовжню. Арматуру, що сприймає напруги растягивающего типу. Вдається створити перешкоду для утворення вертикальних тріщин.

 

За умовами застосування виділяються:

 

  • 1. Ненапружувана.
  • 2. Напружена арматура.

 

Сталева арматура – металопрокат, який сьогодні затребуваний в будівництві та містобудуванні. Застосовується в будівництві монолітного типу, у виробництві виробів із залізобетону, при спорудженні всіляких конструкцій з металу. У таких випадках арматура стає сполучною елементом.Цена арматури за тонну максимально приваблива для її придбання.

Популярні позиції

Арматура А3 – найпопулярніший металопрокат, який використовується в різних сферах. Сталеві стрижні – несучі і зміцнюють елементи конструкції. Використовуються вони в конструкціях складного типу, які вимагають використання істотних бетонних мас. Рифлена поверхня забезпечує оптимальне зчеплення з бетоном. Вдається створити перешкоду для небажаного зсуву арматури. Якщо вас цікавить, скільки коштує арматура, зверніться до нас.

Для виробництва будівельної арматури використовується низько- і високовуглецева сталь, діаметр якої від 6 мм до 4 см. Виділяється вільна від навантаження і напружена продукція. Для того, щоб зробити арматуру міцніше, вона гартується і витягується в холодну.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 09:29


    Завжди найнижча цiна