Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: + 38 (067) 626 49 19
+ 38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новости Профнастил, профлист і металопрофіль: в чому різниця?Профнастил, профлист і металопрофіль: в чому різниця?

Профнастил, профлист і металопрофіль: в чому різниця?

З розвитком технологій і виникненням широкої різноманітності матеріалів в лексиконі будівельників з’являються нові терміни і слова. Деякі з них не завжди зрозумілі. Це часто призводить до плутанини, підміни понять і неправильного їх вживання. KT-Сталь неодноразово стикались з такою ситуацією, коли клієнт різними словами позначав один і той же продукт/матеріал.

 

Основні відмінності профнастилу, профлиста і металопрофілю

Призначення профлиста, як і металопрофілю – створення конструкції огорожі. Вироби використовуються для спорудження огорожі або заміни старого паркану на тимчасову конструкцію. Профнастил – матеріал, який найчастіше застосовують для облаштування покрівлі будівлі.

 

Що стосується сфери використання всіх перерахованих вище матеріалів, то тут варто звернути особливу увагу на один момент. Домовласник сам може вирішувати де який матеріал буде використовуватися. Від нього також залежить і його довговічність. Будь-який будівельний матеріал вимагає особливого догляду. В іншому випадку він швидко втрачає свої основні характеристики. І не важливо з наскільки якісної сировини він був виготовлений.

 

Выгодно купить профнастил особенности выбора 1

 

Відмінності в технічних особливостях між профнастилом, профнастіломі металопрофілем

Для профільованого листа, що супроводжується маркуванням «Н», характерні додаткові ребра жорсткості. Це є свідченням того, що виріб здатний витримувати критичні механічні та фізичні навантаження.

При укладанні даху важливо приділити особливу увагу матеріалу. Необхідно щоб він був максимально надійним. З цього випливає, що застосування металопрофілю в даному випадку вкрай неприпустимо.

 

Основні експлуатаційні відмінності металопрофілю, профнастилу і профлиста полягають в наступному:

1. Товщина сталевого листа, призначеного для укладання покрівлі в рази більше того, який використовується для створення паркану. Пояснюється це тим, що дах піддається в рази більшим навантаженням, ніж паркан. Покриття покрівлі має бути зносостійким і гранично надійним.

2. Ступінь оцинковки. Для матеріалу, що використовується для створення огорож, він може бути нижче. Але все ж досвідчені будівельники рекомендують не нехтувати даними моментом. Сталеві листи повинні витримувати перепади температур і високу вологість.

3. Висота профілювання. У покрівельних листів даний показник вище. Завдяки більшій рельєфності будматеріалу рівень його жорсткості максимально оптимальний.

 

Втім, профнастил має і інші відмінні риси від металопрофілю і профлиста:

 • можна сміливо використовувати не тільки для облицювання покрівлі, але і в разі обробки повноцінного будівлі або ж тимчасового приміщення;
 • має пристойний вагу;
 • широкий вибір відтінків, здатних задовольнити будь-які запити;
 • можливість застосування як в приватних, так і промислових масштабах;
 • при укладанні профнастилу на даху не обов’язково створювати дерев’яну обрешітку з метою кріплення до неї листів;
 • є дуже міцним завдяки способу виготовлення;
 • має тривалий період експлуатації (не один десяток років);
 • за рахунок оптимальних розмірів простий в транспортуванні;
 • екологічних;
 • пожежобезпечний;
 • має доступну вартість.

 

У той же час металопрофіль як і профлист виявляється більш стійким до корозії, грибку, цвілі і іншому агресивного впливу навколишнього середовища.

За фактом профнастил, профлист і металопрофіль – це одне і те ж виріб. Тільки профнастил будівельники частіше відносять до універсального покриттю, а профлист і металопрофіль до покрівельного матеріалу.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
09 декабря 2023 04:52


  Завжди найнижча цiна