вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Виробництво металочерепиці: особливості технологіїВиробництво металочерепиці: особливості технології

Виробництво металочерепиці: особливості технології

В останні роки крім великих компаній виготовленням покрівельних матеріалів на основі металопрокату займаються безліч цехів. Якість металочерепиці у багатьох таких виробників практично не контролюється, в тому числі і через невеликі обсяги випуску продукції. Крім іншого на ринку присутня відверта контрафакт з КНР, які не сертифікований і не відповідає вимогам стандартів.

Производство металлочерепицы особенности технологии 1

Для того щоб купити металочерепицю належної якості, таку яку пропонує металлобаза «КТ-Сталь», необхідно розуміти особливості технології її виробництва. Наша компанія реалізує виключно сертифіковані покрівельні матеріали відомих брендів. Представлені в нашому каталозі зразки виготовлені з кондиційного сировини з точним дотриманням технологічних процесів і режимів.

Вимоги до сталевого листа основи

Металочерепиця – це матеріал зі складною багатошаровою структурою, де кожен з шарів виконує певну функцію. Основу її становить тонкий лист оцинкованої сталі, до якої згідно з чинними нормативними документами пред’являються досить жорсткі вимоги. Зокрема, затверджені ДСТУ технічні умови, передбачають наступне:

  • Матеріал основи повинен бути пластичним і в цій якості використовується холоднокатаний лист низьковуглецевої сталі. Інші гарячекатані марки металу для цього непридатні, їх поведе при формуванні.
  • Для виготовлення металочерепиці використовується лист товщиною від 0,5 і 0,65 мм до 1,0 мм. В останні роки на ринку з’явилися зразки з товщиною основи в 0,45 мм.
  • Звичайна сталь піддається корозії і потребує захисту, тому поверхня основи піддається гарячому або холодному цинкуванню. Нанесення металу можливо також методом гальванопластики, термодіффузного або газо-термічного.
  • Вміст цинку в захисному шарі визначається ГОСТ 14918-80 і підрозділяється на класи: підвищений, перший і другий. Для найбільш поширеного першого класу зміст кольорового металу повинно бути не менше258 г/м2, для другого – 142,5 г/м2.

З вищесказаного можна зробити висновок, що якісну металочерепицю можна виготовити тільки в тому випадку якщо буде використаний холоднокатаний лист низьковуглецевої сталі. Нормативні технічні та експлуатаційні характеристики цей покрівельний матеріал буде мати тільки в тому випадку, якщо шар цинку на його поверхні буде досить товстим.

Нанесення захисного полімерного шару

Сучасні різновиди металочерепиці пофарбовані у всі кольори веселки і зберігають привабливий вигляд протягом всього терміну служби. Досягається це за рахунок застосування полімерних покриттів, створених на основі наступних органічних сполук:

  • Поліестер глянцевий (PE) і матовий (PEMA). Один з найбільш недорогих і розповсюджених покриттів, що забезпечує покрівлі термін служби в 30 і 40 років відповідно.
  • Пластизол (PVC). Товщина покриття може досягати 200 мкм, що забезпечує матеріалу високу стійкість до стирання.
  • Поліуретан (PU). Відрізняється високою стійкістю до кліматичних чинників зовнішнього середовища і здатний переносити багаторазові перепади екстремальних температур.
  • Полівініліденфторид (PVDF). У доповненні до всіх перерахованих переваг зберігає свій колір протягом тривалого часу, навіть при тривалому впливі ультрафіолету.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує високоякісну металочерепицю корейського, польського і німецького виробництва. Зазначені покрівельні матеріали пройшли випробування в акредитованих лабораторіях і відповідають вимогам національного стандарту. Вони відрізняються грандіозними декоративними якостями і експлуатаційними характеристиками.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
19 мая 2024 10:55


    Завжди найнижча цiна