Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: + 38 (067) 626 49 19
+ 38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новости Рифлений лист: класифікація, ДСТУ та основні характеристикиРифлений лист: класифікація, ДСТУ та основні характеристики

Рифлений лист: класифікація, ДСТУ та основні характеристики

На ринку представлений величезний вибір металопрокату. Компанія «КТ-Сталь» пропонує високоякісний рифлений лист за доступними цінами зі складів у Харкові та Києві. Підприємство займається оптовою торгівлею продукції і роздрібні продажі без обмежень мінімальної партії.

Рифлёный лист классификация, ДСТУ и основные характеристики 1

Лист рифлений виготовляється відповідно до вимог ГОСТ-8568-77. Зазначений норматив встановлює класифікацію даної типу металопрокату, а також основні види наносяться на поверхню малюнків. Документ регламентує основні технічні характеристики металопродукції, яка знаходить широке застосування в різних галузях.

Основні різновиди листів рифлених

Описуваний тип металопродукції є сталевим листом одна сторона, якого має гладку поверхню, інша – рельєфну. Рифлення наноситься шляхом гарячого деформування, коли нагріте до температури рекристалізації метал пропускається між валками додають йому відповідну форму.

Згаданим державним стандартом вводиться класифікація рифленого листа за такими ознаками:

 • За матеріалом.
 • За формою рифлення.
 • За товщиною.
 • За кількістю рифлень на одиницю площі.

Для виробництва ординарної продукції застосовуються заготовки зі звичайних вуглецевих сталей трьох марок від Ст0 до Ст3 з різними рівнями розкислення. Також для виготовлення рифленого листа використовується нержавіюча сталь типу AISI чотирьох різновидів 201, 316, 320 і 430.

Листи рифлені випускаються в чотирьох варіантах виконання. «Даймонд» – опуклості розміщені окремо і перпендикулярно один одному утворюючи строгі квадрати. «Дует» аналогічний першому варіанту виконання і має здвоєні рифл. Найбільш складну форму мають версії «Квартет» і «Квінтет» з їх складним регулярним рельєфом.

Основні характеристики рифленого прокату

Технічні вимоги до описуваного виду металопродукції регламентуються вищезгаданим національним стандартом. Норматив визначає основні масогабаритні параметри рифленого листа і граничні відхилення. Розміри і вага повинні бути наступними:

 • Довжина від 1400 до 8000 м; різниця між найближчими в ряду показниками – 50 мм.
 • Ширина: от 600 до 2000 мм з кроком в 50 мм.
 • Вага 1 кв. метра листа від 21 до 99,3 кг.
 • Товщина заготовки: від 2,5 до 12,0 мм.

Гранично допустиме відхилення від номінальних параметрів задається з метою відбракування некондиційних листів. Перевірка продукції здійснюється на металургійних підприємствах відділами технічного контролю.

Сфери застосування рельєфного листа

Металопрокат листовий володіє хорошими експлуатаційними властивостями і чудовими декоративними якостями. Рифлені листи різних типів застосовуються в багатьох галузях промисловості і сферах діяльності людини:

 • У будівництві: для декоративного оздоблення горизонтальних і вертикальних огороджувальних конструкцій.
 • У промисловості: в якості підлогового покриття на складах і заводських цехах, настилу майданчиків і сходових ступенів.
 • У нафтогазовій галузі: на бурових вежах і на переробних підприємствах.
 • Рифлені листи з нержавійки використовуються для виготовлення обладнання для фармацевтичної і харчової промисловості.

У вас є можливість вигідно купити рифлений лист в нашій компанії «КТ-Сталь» за встановленими цінами. Детальну інформацію про технічні характеристики і можливості використання прокату можна отримати по телефону або в офісі.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
09 декабря 2023 04:11


  Завжди найнижча цiна