вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Сітка металева зварна – сектор застосуванняСітка металева зварна – сектор застосування

Сітка металева зварна - сектор застосування

Металеві вироби широко застосовуються в капітальному і дорожньому будівництві та інших сферах. Якісна сітка металева зварна випускається українськими підприємствами і експортується з-за кордону в основному з Китайської Народної Республіки. Вітчизняна продукція виробляється згідно з технічними умовами, встановленими державними стандартами.

Вся реалізована на території України продукція сертифікується на предмет відповідності чинним нормативним документам. Зокрема, номенклатура і основні характеристики сіток зварених регламентуються вимогами національного ГОСТ 23279-85. Слід зазначити, що якість продукції українських підприємств істотно вища за ту, що виготовляється китайськими компаніями.

Класифікація металевих сіток
Згідно зі згаданим стандарту виробів даного виду розрізняють по діаметру стрижнів і способу їх з’єднання. Кондиційна сітка зварена оцинкована, купити яку можна за доступною ціною, підрозділяється на важкі і легкі. Перші виготовляються з арматури, діаметр якої становить 12 мм і більше, другі робляться зі сталевого дроту перетином від 3 до 10 мм.

За способом з’єднання стрижнів зварні сітки підрозділяють на два види:

Простий. Поздовжня і поперечна дріт накладаються один на одного і в точках контакту зварюються.
Тканий. Стрижні переплітаються між собою як нитки в тканинах і з’єднуються за допомогою зварювання.

Крім оцинкованих сіток промисловістю освоєно випуск виробів з полімерним покриттям. Вони виробляються відповідно до технічних умов ТУ У 322-00190319-1172-95 і відрізняються кращими декоративно-захисними властивостями. Продукція в свою чергу різниться за розміром осередків і виду покриття.

Основні характеристики зварних сіток
Продукція являє собою полотно різної ширини і поставляється споживачеві в картах і рулонах. Якісна сітка зварена для клітин або інших цілей буває двох основних типів, що позначаються номерами 4 і 5, і має наступні характеристики:

Ширина: від 650 до 3800 мм.
Довжина: від 850 до 9000 мм.
Діаметр використовуваного дроту: від 3 до 10 мм.
Відстань між центрами стрижнів: від 30 до 500 мм.
Розмір випусків дроту по краях полотна: не менше 25 мм.

При виготовленні сіток зварених легких типів застосовують дріт арматурну класу Вр-1, діаметр якої становить від 3 до 5 мм. Також використовують гарячекатану арматуру двох класів A-I і A-III перетином від 6 до 10 мм. З’єднання стрижнів в хрестоподібних пересічних виконуються точкового контактного електрозварюванням відповідно до вимог ГОСТ 14098. Для окремих видів виробів зварювання може здійснюватися в шаховому порядку.

Контроль якості сіток зварених проводиться спеціальними службами підприємств виробників і незалежними організаціями. Останніми здійснюється сертифікація продукції на предмет її відповідності вимогам згаданих стандартів. При цьому вибіркового контролю підлягають вироби з кожної партії за наступними показниками:

величина випусків;
прямолінійність стрижнів;
величина їх опади у точках зварних з’єднань.

У разі якщо одне з перевірених виробів не відповідає вимогам ГОСТ, проводиться поштучний контроль всієї партії. Таким чином, істотно знижується можливість появи браку в роздрібній та оптовій торгівлі.

Сфери застосування сіток

Описувані вироби в основному призначені для армування опорних, несучих і огороджувальних конструкцій будівель. Сітки зварні звичайні і оцинковані широко застосовуються:

Для зміцнення стрічкових, пальових та плитних фундаментів на стадії їх закладки.
Для влаштування стяжок при заливці підлог.
При зведенні монолітних стін будівель і споруд.

Крім звичайних виробів і оцинкованих на складах нашої компанії є також зварні сітки для парканів, ціну яких ви можете дізнатися з прайсу. Металобаза «КТ-Сталь» пропонує величезний вибір продукції і будівельних матеріалів вітчизняного та імпортного виробництва. Подробиці про умови співпраці можна отримати за телефоном або за запитом на сайті.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 08:24


    Завжди найнижча цiна