вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Порівняльний аналіз технічних характеристик сталевий і композитної арматуриПорівняльний аналіз технічних характеристик сталевий і композитної арматури

Порівняльний аналіз технічних характеристик сталевий і композитної арматури

Бетон має високу міцність. Фізико-механічні характеристики цей матеріалу можуть бути значно посилені за рахунок застосування арматури. В даний час використовуються два її різновиди: сталева гладка і періодичного перетину, а також композитна. У статті пропонується порівняльний аналіз технічних параметрів прутків по ряду показників з метою визначення кращих зразків.

Переваги та особливості сталевої арматури

Металеві вироби застосовуються для зміцнення бетонних конструкцій і виробів вже багато років. Практика використання арматури сталевої в будівництві дозволяє точно встановити її основні переваги перед аналогами:

  • Метал має високу електропровідність, і застосування електротермічного методу дозволяє отримати попередньо напружений залізобетон./li>
  • Сталевий пруток, закладений в моноліт, може використовуватися для прогріву монолітних конструкцій і виробів зсередини.
  • Металева арматура застосовується в якість громовідводів стовпів опор ліній електропередач.
  • Пруток зі стали відрізняється пластичністю і згинається за допомогою спеціального інструменту і з’єднується в конструкції безпосередньо на будівельному майданчику.

До очевидних недоліків сталевої арматури належить низька корозійна стійкість. При оголенні прутка починаються процеси окислення металу, що призводить до істотного послаблення конструкцій. Метал не рекомендується використовувати при зведенні будинків, в яких планується розміщення обладнання генеруючого електромагнітні поля високої напруженості.

Композитна арматура: плюси і мінуси

Застосування скловолоконних та інших прутків виправдано з точки зору можливого полегшення конструкцій будівель і споруд. Якісна композитна арматура відрізняється високою міцністю і має ряд інших переваг:

  • Низька теплопровідність дозволяє знизити втрати енергії через несучі та огороджувальні конструкції.
  • Композити стійкі до впливу води і агресивних хімічних сполук, вони можуть використовуватися для армування бетонів з великою кількістю добавок противоморозних і прискорюють затвердіння.
  • Монтаж прутків зі скловолокна здійснюється і використанням технології в’язки дротом, в місцях з’єднань не виникає додаткових напружень.

Головним мінусом композитної арматури є низька вогнестійкість, що може призводити до ослаблення і навіть руйнувань конструкцій при пожежі. Застосування її можливо тільки в попередньо напруженому бетоні, що кілька здорожує виробництво виробів.

Порівняння переваг і недоліків сталевий і композитної арматури дозволяє зробити висновок, що використання металевого прута в багатьох випадках краще. При тривалій експлуатації будівель і споруд сталеві вироби утримують фрагменти бетону, в той час як композити просто зрізає, що призводить до їх падіння.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує вигідно купити арматуру сталеву зі складів у Харкові та Києві. Наші фахівці готові надати допомогу в підборі прутка потрібного перетину і організують його доставку за вказаною вами адресою в найкоротші терміни.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 08:02


    Завжди найнижча цiна