вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Будівельна арматура

Будівельна арматура

Сучасна будівельна арматура вважається одним з важливих елементів зведення будівель. Проведення подібних робіт неможливо без металопрокату. Особливо актуально застосування арматури під час монолітного бетонування.

 

Такий метод широко застосовується для будівництва житлових будинків, різних перекриттів, дамб і громадських закладів. Кінцевий результат роботи виходить довговічним. На будівельну арматуру є високий попит.

 

Монолітне бетонування дозволяє добитися високої міцності і привабливого зовнішнього вигляду. У таких конструкціях будівельна арматура грає роль каркаса, тому вона повинна відповідати найвищим вимогам. Від її якості залежить міцність всієї будівлі. Якісна арматура 12 ціна за тонну якої вказана на «КТ-Сталь», відповідає всім вимогам ГОСТ:

 

  • стійкість до втоми металу;
  • висока пластичність;
  • жорстке зчеплення;
  • надійна зварювання;
  • стійкість до корозії.

 

Такою є і арматура 12 мм та інші вироби металопрокату. Компанія «КТ-Сталь» займається поставками якісних виробів, які відповідають всім вимогам. Цього вдається досягати за рахунок наявності сучасного виробництва. Покупцям пропонуються гарантії якості продукції.

 

Як купити недорогу будівельну арматуру

Такий вид металопрокату відрізняється розмірами, що потрібно враховувати під час замовлення. На сьогодні випускається декілька сотень найменувань виробів. На арматуру А500С ціна вказана в каталозі разом з характеристиками і умовами покупки. За допомогою таких виробів металопрокату можна виконувати різні будівельні роботи та реалізовувати навіть найскладніші проекти.

 

Перед замовленням необхідно вивчити запропонований асортимент металопрокату. Можна уточнити його наявність на складі. Є можливість робити індивідуальні замовлення, що зручно багатьом клієнтам. Інформацію щодо діаметра, зрізу, довжини, типу поверхні і марки стали можна отримати від співробітника компанії.

 

На сайті вказана арматуру ціна за метр, що дозволяє розрахувати повну вартість замовлення. Для цього можна скористатися онлайн калькулятором. З його допомогою можна розрахувати, яка кількість арматури потрібно для конкретного об’єкта. Під час оформлення замовлення обов’язково враховуються побажання замовника.

 


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
21 июня 2024 08:06


    Завжди найнижча цiна