Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: + 38 (067) 626 49 19
+ 38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Вага швелера

Сталева балка П-подібної форми за рахунок своїх високих показників моменту опору, моменту інерції і радіуса інерції виграє по міцності в таких сталевих конструкціях, як:

  • Ферми;
  • Опори ЛЕП;
  • Зведення малоповерхових будівель і інших споруд.

У цій статті розглянемо два поширених питання “скільки важить і коштує швелер”.

Скільки важить швелер

Почнемо з першого питання – скільки важить швелер. У цьому вам допоможуть доступні довідкові дані. У нашому випадку це ДСТУ 8240-97. У ньому ви зможете знайти теоретичні дані, яких буде достатньо для розрахунку навантажень на майбутню конструкцію.
Наприклад, вас цікавить скільки важить швелер 12. Для цього в пошуковику Гугла вбиваємо свій запит “вага швелера 12” або відразу шукаємо необхідної міждержавний стандарт.
Відкривши ДСТУ, прокручуємо до потрібної таблиці.

Перша колонка говорить про номер швелера. Цифра повідомляє висоту балки в сантиметрах, а буква його вид. Так, буква П дає зрозуміти, що полки сталевої балки розташовані паралельно, а У – розташування полиць з ухилом. Кожен з них має місце бути і знайшов своє застосування в життєдіяльності людини. За своїми характеристиками обидва види приблизно однакові, тому ви вибираєте, той чи інший швелер, за зручністю застосування.

Повернемося до ваги. Вона вказується в кілограмах за 1 метр погонний в колонці під номером 5 “маса 1 метра, кг”.
Зазначена вище таблиця має дані для швелера У і під номером 12 значення ваги дорівнює 10,40 м.п. / кг. У таблиці з паралельним розташування полиць, для швелера 12, вага також дорівнює 10,40 м.п./кг.

Як показує практика, виготовити ідеальну балку згідно з нормами неможливо. Тому у ДСТУ передбачена можливість відхилення даних. Отже, фактична вага може коливатися в більшу або меншу сторону.

Коли ви подивилися в ДСТУ скільки важить 16 швелер та заклали в конструкцію 14,20 кг на 1 метр, то це не вірно. Правильно, коли ви робите можливий запас, в зв’язку з тим, що фактична вага буде відрізнятися.

Необхідна допомога з товаром? Звернісься за безкоштовною консультацією у відділ продажів металобази КТ-Сталь. Досвідчений менеджер завжди на зв’язку і відповість на всі запитання, а також прорахує замовлення зі знижкою в залежності від обсягу. Безкоштовна порізка кратно метру гарантована.

Скільки коштує швелер

Ось ви вже знаєте скільки важить швелер 20 і з легкістю можете самостійно подивитися всі його характеристики. Тоді скільки він коштує? Ціна металопрокату постійно змінюється. Його вартість дуже сильно залежить від економічної ситуації в країні, тому краще дивитися вартість на сьогодні.

У цьому вам дуже допоможе сайт металобази КТ-Сталь. Тут завжди актуальний прайс, що дає можливість самостійно зробити розрахунок витрат.

Для вашої зручності ціни представлені за метр і за тонну і розраховані на роздрібну покупку. Якщо у вас велика закупівля, то передбачена таблиця знижок в залежності від обсягу замовлення:

Наявність товару краще уточнити у менеджера по телефону, листом на пошту, в соціальних мережах або в онлайн-чаті на сайті. Відповідь знайдете в максимально короткі строки. Якщо якоїсь позиції раптом не виявиться в наявності, то завжди є можливість привезти під замовлення. Для цього зв’яжіться з менеджером, який протягом 30 хвилин дасть повну інформацію по товару.

До речі, в КТ-Сталь безкоштовна порізка металу кратно метру. Ви економите 6-8 грн за кожен рез, тому загальна вартість покупки буде нижче.

Так скільки ж коштує швелер? переходьтеза посиланням, знаходите потрібну позицію і дивіться ціну як за метр, так і за тонну. Консультація з менеджером безкоштовно.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
09 декабря 2023 03:46


    Завжди найнижча цiна