вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Види і профіль металочерепиціВиди і профіль металочерепиці

Види і профіль металочерепиці

На сьогоднішній день саме цей вид будматеріалу завоював чималу популярність. Металочерепиця представлена на ринку у великому своєму розмаїтті, але як правильно її вибрати? І з чого її роблять?

Основа металочерепиці

Проводять цей вид будматеріалу з 3 видів металу – кожен має свої тонкощі і особливості:

 • Оцинкована сталь. Найпопулярніший при виробництві металочерепиці матеріал – в більшості своїй використовують листи товщиною від 0.45 і до 0.55 мм. А шар цинку дозволить захистити сталь від корозії і передчасного руйнування, зробивши покриття довговічним.
 • Алюміній. Оскільки він не схильний до корозії – це робить його ідеальним матеріалом для виготовлення металочерепиці. Плюс до всього сам матеріал набагато легше свого сталевого побратима. Але правда металочерепиця з алюмінію коштує дорого, та й колірна гама не блищить різноманітністю.
 • Мідь. Сам метал благородний і не потребує будь-якому додатковому декоративному покритті – сама покрівля вже буде виглядати розкішно. Правда таке дуже гарне чимало, та й в процесі монтажу – досить складно.

При виробництві покрівельного матеріалу надається форма імітує суцільну кладку з керамічної черепиці. Обробка металу здійснюється методом холодної прокатки і використанням прокатного стану.

Захисно-декоративні покриття

Крім цинку – на поверхню металочерепиці наноситься шар полімеру. Якого саме? Далі розглянемо основні з них, що дозволяють зробити вибір з урахуванням власних потреб і завдань:

 • Поліестер. Найпоширеніше захисно-декоративне покриття для металочерепиці, що вимагає дбайливого звернення. Тонкий шар полімеру частина пошкоджується від механічних впливів. Крім того воно дуже вимогливо і до кліматичних чинників. Матовий поліестер – це сучасний, покращений вигляд покриття, але більш стійкий до умов середовища.
 • Пурал і матовий пурал. Покриття, створене на основі такого складу як поліуретан – він дозволить зробити саму металочерепицю стійкішою до негативного впливу зовнішніх факторів. Плюс до всього, за рахунок різноманітності текстур – дозволить втілити в життя будь-яке рішення дизайнера.
 • Пурекс. Надійне і красиве покриття, що дозволяє підвищити терміни експлуатації металочерепиці до 50 років без втрати зовнішніх і експлуатаційних характеристик.
 • Prisma. Склад, в основі якого стоїть суміш поліуретану і особливого алюмінієвого сплаву. Це покриття дозволить підвищити терміни служби, металочерепиця прекрасно протистоїть корозії, як і механічних пошкоджень.
 • Пластізол. Найнадійніший захисний шар для металочерепиці і саме його використовують в регіонах з суворими кліматичними умовами.
 • Kami TerraPLEGEL. В його основі лежить саме кварцовий пісок, і наноситься він на металочерепицю в два шари, створюючи надійну броню для власного будинку.

Все це показує – на сучасному ринку представлено чимало будматеріалів. Вибрати є з чого, і якщо вам потрібна саме металочерепиця – при її виборі важливо враховувати власні потреби і кліматичні умови свого регіону. Тільки так можна добитися того, що дах вашого будинку прослужить вам не одне десятиліття.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує великий вибір металочерепиці зі складів в Києві, Харкові та Полтаві з доставкою автотранспортом. Наші фахівці готові відповісти на ваші питання по телефону і в офісі.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
23 июня 2024 22:07


  Завжди найнижча цiна