Вибір арматури для підвищення міцності фундаменту
Стійкість до руйнування під впливом високих навантажень входить в число важливих параметрів для займається спорудженням монолітних конструкцій підрядника. Не є винятком і лінійний фундамент, для посилення якого застосовують армуючі підстави. Подібне виріб дозволить запобігти розшаруванню бетонного розчину під час застигання та підвищує стійкість до розтягування. У більшості випадків під час зведення будівель застосовується арматура А500С.
Арматурні вироби для фундаменту і їх види
Сталева арматура виготовляється із прутів різного діаметра з перфорованою поверхнею, обробленої спеціальним антикорозійним розчином. Такі елементи, що застосовуються при спорудженні фундаментів і лінійних фундаментів, служать міцним каркасом для бетонного наповнювача. Згідно ГОСТ 5781-82, діаметр прутів з рельєфною поверхнею повинен бути в діапазоні 6-80 мм. При їх виготовленні використовують якісну леговану сталь.
- Клас А1. Сітка для плит і фундаменту створюється з використанням стрижнів діаметром 6-40 мм. Основним матеріалом є сталь класу Ст3пс, Ст3кп, Ст3сп. Виріб служить як монтажного і розподільного пристрою.
- Клас А2. Стрижні відрізняються рельєфністю поверхні. Діаметр прутів по ГОСТу повинен бути в межах 10-80 мм. Виготовлення пристосування передбачає застосування вуглецевого сплаву з маркуванням Ст5сп, Ст5пс, 8Г2С.
- Клас А3. Діаметр прутів в спеціальній сітці складає 6-40 мм. Металеві елементи виготовлені з низьколегованої сталі стандарту 35ГС, 25Г2С, 32Г2Рпс. Завдяки високій міцності і надійності, така арматура знайшла своє застосування під час створення плит перекриття та інших залізобетонних виробів.
- Клас А4-5. Сітка створюється з прутів з рифленою і гладкою поверхнею. Тип конструкції передбачає застосування елементів різного діаметру.
Специфіка і область застосування
Використання армуючих елементів входить в число необхідних процедур при спорудженні фундаменту. У більшості випадків при таких роботах використовується арматура 16 мм ціна якої одна з найдоступніших. Заходи щодо посилення пов’язані з необхідністю здійснення наступного:
- підвищення стійкості до корозійного впливу і деформацій;
- захист від вібраційного впливу;
- посилення несучих конструкції в плані підвищення стійкості до впливу великої ваги і природних чинників;
- оптимізація пластичності робочого розчину.
Використання спеціальних армуючих елементів потрібно при спорудженні багатоповерхових житлових будівель і невеликих приватних будинків. Пристосування незамінне і під час стяжки підлоги і оздоблювальних роботах внутрішнього або зовнішнього типу. Особливо затребувана спеціальна металева сітка серед підрядчиків, що займаються облаштуванням промислового простору. Їм арматура рифлена і інша потрібна в великих обсягах.
Вибір армуючих елементів
В умовах обмеженого бюджету тип арматури є важливою особливістю для займається спорудженням фундаменту або інший монолітної конструкції фахівця. Для того, щоб зробити правильний вибір, слід взяти до уваги кілька параметрів. У їх числі наступне: граничні навантаження на конструкцію, якість використовуваного бетону, додаткові особливості експлуатації. Найчастіше при спорудженні фундаменту використовують комбіновані варіанти. Для забезпечення міцності загальної конструкції застосовують недорогі рифлені елементи без додаткової антикорозійної обробки. Оздоблення поверхні з метою посилення стійкості до руйнування під впливом природних факторів передбачає використання сітки з гладкими прутами.
Для приватних будівель однаково ефективні ребристі і звичайні види пристосувань, в числі яких 18 арматура ціна в Києві за яку залежить від діаметра прутів та інших факторів. Зведення невеликих будівель в кілька поверхів, в тому числі і магазинів або торгових центрів, передбачає використання композитних елементів. Вони створюються з полімерних матеріалів різної якості. Такий підхід дозволить отримати бажану якість і довговічність. Подібні пристосування менш популярні, що пов’язано з високим коефіцієнтом подовження. Такий параметр для композитного речовини перевищує в 10-11 разів аналогічні показники для металу.
Замовити арматуру для фундаменту із доставкою
Звернення до наших фахівців дозволить обзавестися металопрокатом належної якості, в числі якого арматура 10 ціна за тонну в Києві на нашому складі є однією з найнижчих. Продукція поставляється клієнту разом з підтверджуючими ГОСТ сертифікатами. Дотримання зазначених у проектній документації параметрам і поради досвідчених фахівців, які працюють в нашій фірмі, дозволять досягти бажаних експлуатаційних властивостей для побудови. У консультантів також вдасться уточнити інформацію, що стосується особливостей монтажу. Процес передбачає зварні роботи або з’єднання за допомогою дроту. Разом з армуючими виробами ми поставляємо спеціальні перемички, застосування яких суттєво спрощує монтаж.