вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Вибір профнастилу – рекомендації фахівцяВибір профнастилу – рекомендації фахівця

Вибір профнастилу - рекомендації фахівця

Сучасні покрівельні матеріали набувають все більшого поширення завдяки своїм високим характеристикам і експлуатаційним властивостям. У процесі підбору профнастилу з широкої номенклатури, представленої на ринку, важливо правильно визначити вимоги до покриття. Виходячи з цієї умови, можна гарантувати довговічність і збереження привабливості зовнішнього вигляду даху.

Выбор профнастила – рекомендации специалиста 1

У питаннях вибору того чи іншого різновиду профільованого листа слід прислухатися до рекомендацій фахівців-покрівельників. Професійні досвід дозволяє спрогнозувати поведінку згаданого матеріалу в ході монтажу і експлуатації. Рекомендації майстрів засновані на глибоких знаннях діючих нормативів, властивостей і характеристик покриття.

Основні вимоги до покрівельного профнастилу

Основне призначення даху – захист приміщень і внутрішніх будівельних конструкцій від несприятливого впливу факторів навколишнього середовища. Споживачеві важливо щоб покрівля була довговічною і зберігала свою функціональність протягом всього періоду служби. Для досягнення такого результату при виборі профільованого листа необхідно щоб матеріал відповідав наступним вимогам:

 • Висота профілю повинна бути досить для забезпечення потрібної міцності, а при довгих схилах і малих кутах нахилу бажано мати ребра жорсткості.
 • Основа матеріалу повинна складати сталевий оцинкований лист з захисно-декоративним покриттям з полімерів.
 • Мінімальна товщина металу основи – 0,45 мм, цей показник підтверджується сертифікатом.
 • Мають значення також країна походження і конкретна компанія виробник покрівельного матеріалу.

На ділі ж в умовах перенасиченості ринку вкрай проблематично самостійно розібратися в цьому питанні. Ситуація ще більш ускладнюється якщо врахувати, що єдиної класифікації і маркування профнастилу не існує. В Україні вимоги до цього матеріали регулюються національним стандартом ДСТУ, але частина продукції випускається за технічними умовами виробника. Це ще більше посилює плутанину.

Поради професіонала при виборі металопрофілю

Незважаючи на всі проблеми, питання вирішуємо, при цьому, на думку фахівців добре знайомих з ситуацією в даному сегменті ринку, слід керуватися двома критеріями. По-перше, ретельно вивчати документи, що підтверджують якість. По-друге, обов’язково провести огляд профнастилу перед вантаженням.

Кожна партія покрівельного матеріалу, що надходить у продаж повинна мати пакет документів, до складу якого входять:

 • Сертифікат відповідності. У ньому вказуються результати випробувань незалежної акредитованої лабораторії.
 • Паспорт якості. Фізико-механічні показники профнастилу та їх відповідність технічним вимогам та чинним стандартом.
 • Документальні гарантії виробника. Такі папери зазвичай оформляють великі компанії, що відповідають за якість своєї продукції.

При вивченні документів акцентують увагу на товщину і марку сталевого листа, а також вміст цинку. Фахівці рекомендують використовувати для покрівлі профнастил з наступними параметрами:

 • Товщина металу – не менше 0,45 мм.
 • Щільність цинкового покриття – не менше 180 г/м2.
 • Товщина полімерного захисного шару – від 15 до 25 мкм.

Ідентифікація профнастилу здійснюється за маркуванням, що наноситься на внутрішню сторону листа, вона унікальна для кожної партії і виробника.

Матеріал для покрівлі при покупці ретельно оглядається на предмет наявності пошкоджень декоративно-захисного шару і деформацій основи. Якщо пропонований профнастил має ознаки порушень умов зберігання або неакуратне поводження від його придбання слід відмовитися.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує вигідно купити профнастил належної якості за доступними цінами. На кожну партію матеріалу надаються документи, що підтверджують відповідність його параметрів вимогам ДСТУ та інших нормативів. Наші фахівці готові надати допомогу у виборі покрівельного покриття для конкретного проекту забудови або ремонту існуючої будівлі.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 06:59


  Завжди найнижча цiна