вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Вигідно купити металочерепицю для покрівельних робітВигідно купити металочерепицю для покрівельних робіт

Вигідно купити металочерепицю для покрівельних робіт

Сучасні матеріали отримують все більше поширення в будівництві. Компанія “КТ-Сталь” пропонує усім зацікавленим особам та підприємствам купити металочерепицю українського та іноземного виробництва. Продукція, що реалізується має сертифікат якості та повністю відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів з фізико-хімічних показників та експлуатаційних властивостей.

Выгодно купить металлочерепицу для кровельных работ

Основу металочерепиці складає сталевий лист товщиною від 0,45 до 0,75 мм з нанесеним на нього захисно-декоративним покриттям. Для надання материалу потрібної форми використовується технологія холодного пресування. Зовнішня та внутрішня поверхня панелі покрита шаром цинку, грунтовкою та полімером, які передбачають коррозію.

Переваги та особливості металочерепиці

Даний кровільний матеріал використовує до 60% забудовників та власників індивідуального житла під час возведення та ремонту будівель. Широке використання металочерепиці обумовлено рядом переваг:

  • Мала питома вага дозволяє зменшити перетин балок та стропил, складаючих несучу констукцію покрівлі.
  • Висока стійкість до механічних навантажень. Завдяки формі профілю матеріал здатен витримувати сніговий покрів значно бильшої товщини.
  • Довговічнічсть. Термін служби якісної металочерепиці досягає до 50 років, антикорозійне захисне покриття не вигорає на сонці та не іржавіє.
  • Великий асортимент кольорів та форм. При правильному виборі матеріал гармонічно вписується в будь-яке архітектурне рішення.

Однією з найважливіших переваг металочерепиці є доступна ціна. продукція українських та іноземних компаній по кишені практично будь-якому споживачеві, у тому числі, хто не може похвалитися великими доходами.

Вибір кровільного матеріалу

Виробники пропонують обширну номенклатуру металочерепиці, яка розрізняється по формі профілю то товщині листа. Різномаїття фактур забезпечує користувачеві широкі можливості для обрання матеріалу з необхідними технологічними характеристикамию. Існють зразки витримані у стилі “гонт” та класичної черепиці із обпаленої кераміки.

Експлуатаційні властивості даного кровельного материалі багато в чому визначаються товщиною та маркою використаного сталевого листа. Найкращі хаактеристики має продукція з наружним покриттям з полівінілхлориду та спеціального лаку. Цей полімер наділен стійкістю до екстремальних перепадів температур та витримує жорстке ультрофіолетове випромінювання сонячного спектра.

Під час вибору металочерепиці враховується репутація компанії виробника. Відмінно себе зарекомендувала продукція українських підприємств, які пройшли сертифікацію по стандартам ISO 9000 та забезпечують належну якість. Перед покупкою матеріалу необхідно ретельно вивчити його характеристики, щільність цинкового покриття повинна бути не менше 225 г/м2.

Выгодно купить металлочерепицу для кровельных работ 1

Ціни на металочерепицю ряду українських виробників значно нижче імпортних аналогів. Ознайомитись з прайс-листом можливо на сайті компанії “КТ-Сталь”. Наши спеціалісти готові допомогти Вам з вибором кровільного матеріалів із врахуванням ваших побажань та фінансових можливостей. Технічні та інші види консультації надаються безкоштовно.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
19 мая 2024 10:51


    Завжди найнижча цiна