вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Вигідно купити профнастил: особливості виборуВигідно купити профнастил: особливості вибору

Вигідно купити профнастил: особливості вибору

Застосування сучасних матеріалів дозволяє створювати огороджувальні будівельні конструкції з малою питомою вагою за умов високої їх міцності. Скористайтеся можливістю придбати профнастил за доступною ціною зі складів компанії «КТ-Сталь» в Києві, Харкові та інших містах області. Металлобаза пропонує великий сортамент даної металопродукції.

Українські та іноземні виробники випускають величезну номенклатуру профільованого листа різного призначення, розрізняється по характеристикам. Це необхідно враховувати при виборі матеріалів з урахуванням особливостей його використання в тих чи інших конструкціях. Вимоги до нього формуються на етапі проектування і складання кошторису.

Класифікація профільованого листа

Виробництво даного різновиду металопрокату в Україні в переважній більшості випадків регламентується технічними умовами підприємств виробників. Класифікація профнастилу здійснюється згідно з чинним національним стандартом за двома основними ознаками: форма і розміри профілю, а також тип покриття.

Види профлиста по висоті хвилі і перетину профілю

Одним з найважливіших фізико-механічних властивостей описуваного матеріалу є здатність зберігати форму під дією згинальних сил, спрямованим перпендикулярно до площини листа. Цей показник залежить від товщини листа, форми і геометричних розмірів профілю. По висоті хвилі розрізняють наступні види профнастилу:

  • Мала. Інша назва – стіновий, використовується для виготовлення МАФ і влаштування парканів та огорож.
  • Середня. Призначається для індустріального будівництва об’єктів з пологими схилами покрівлі, а також в якості незнімної опалубки при зведенні монолітних залізобетонних конструкцій.
  • Висока. Застосовується для пристрою пологих дахів з невеликим кутом нахилу ската і значними проміжками між опорними елементами обрешітки.
  • Надвисока. Для зведення безопорний великої довжини в будівлях і покрівель з високою розрахунковим навантаженням.

При виборі профнастилу для пристрою тих чи інших будівельних конструкцій враховуються безліч чинників і в першу дуже величина навантаження на лист. Найбільші сили діють на монолітні перекриття і довгі покрівлі з невеликим кутом нахилу ската. Для таких поверхонь підбираються листи з високої і надвисокої хвилею.

Типи захисних і особливості захисно-декоративних покриттів

На замовлення кінцевого споживача може здійснюватися чорний профнастил з листів низьковуглецевої сталі загального призначення. Даний матеріал застосовується для влаштування огороджень та інших тимчасових конструкцій.

Відповідно до згаданого національним стандартом розрізняють наступні типи профнастилу за типами захисно-декоративних покриттів:

  • Пофарбований. Товщина захисного шару від 15 до 20 мкм наноситися з використанням методів гальванопластики або шляхом занурення в ванну з розплавленим металом.
  • Пофарбований. Поверх захисного шару з цинку наноситися ЛКП методом напилення або порошкових барвників.
  • Профільований лист із спеціальним комбінованим покриттям алюміній-цинкове, магній-цинкове і інші.
  • З пластізолевого або полівініліденфторідним, а також епоксідополімерним захисно-декоративним покриттям. Останній наноситися в печі випалу під впливом високих температур.

В процесі експлуатації профнастилу спостерігається таке явище як старіння антикорозійного захисного шару. В результаті відбувається випаровування цинку із середньою швидкістю на початковому етапі від 2 до 5 мкм / рік, потім інтенсивність процесу падає до 1-2 мкм / рік.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 08:55


    Завжди найнижча цiна