вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Характеристики та особливості забору з профнастилуХарактеристики та особливості забору з профнастилу

Характеристики та особливості забору з профнастилу

У сфері будівництва активно використовується профнастил – універсальний покрівельний матеріал. При його виробництві застосовується виключно якісна сталь, тривалий час витримує всі складнощі погодних умов. Однак його використовують не тільки для перекриття дахів. Свою нішу він зайняв і в зведенні огорож.

Що являє собою профнастил?

Щоб не помилитися зі своїм вибором, необхідно заздалегідь розібратися з його різновидами. Матеріал являє собою сталевий профільований лист, який виробники покривають сумішами на основі полімерів, що не дозволяють сталі іржавіти. Вибравши його строго з урахуванням особливостей можна отримати високоякісний і довговічний паркан.

Які види є на ринку?

В основному матеріал підрозділяється за видами і висоті хвилі. В даному випадку необхідно звертати увагу на маркування, в якій присутня буква. А також число після неї, що означає ребро профілю в мм. Важливо знати, що чим більше цифра, тим менший вигин має матеріал, а значить він міцніше. В магазинах можна побачити маркування від С8 і аж до С44. Чим вище планується огорожу, тим товщі необхідний профнастил, адже на нього буде чинитися більший тиск природних факторів.

Додатково матеріал різниться по покриттю. Це може бути оцинковка, алюміній-цинкове або поліестер. Великі огорожі рекомендовано зводити з оцинковки, як найбільш міцного покриття. Поліестер набагато декоративніше, який органічно імітує різні натуральні фактури, що додають дорожнечі огорожі.

Яку опору вибрати для огорожі?

Огорожу цілком можна звести своїми руками. Для цього, в першу чергу, потрібно визначити відстань між стовпами. Чим більше буде на нього навантаження, тим менше повинен бути крок між ними. Розрахувати точну кількість матеріалу допоможуть онлайн-калькулятори.

Наступним кроком стане установка опорних стовпів і монтування перекладин. Вийде свого роду каркас, до якого і кріпляться листи із сталі. Стовпи можуть бути з різних матеріалів:

  • Дерев’яні.
  • Бетонні опори.
  • Сталева труба.

Перший варіант не практичний, навіть з урахуванням додаткової обробки дерева сумішами від гниття. Бетон використовується переважно для зведення максимально монументальних зборів, важких і громіздких. Будівельники для приватних будинків рекомендують сталеві опори, так як їх термін служби схожий з профнастилом.

Який вигляд повинен бути у паркану?

Матеріал, який відрізняється за зовнішнім виглядом і розмірами, здатний дати різний декоративний результат. В цілому процес його вибору повністю визначає дизайн ділянки, будучи його невід’ємною частиною. Параметри сталевих листів повинні бути естетично обгрунтованими, красивими і приємними оку. Вони не повинні порушувати гармонійність відтінків основного і додаткових будівель. Матеріал успішно поєднується з цеглою, натуральним каменем і деревом.

З профнастилу виходять надійні огородження, не позбавлені краси. Він якісно захистить ділянку на довгий час без необхідності фарбувати його щороку, оновлюючи захисні властивості поверхневого шару.

Компанія «КТ-Сталь» пропонує вигідно купити профнастил товщиною 0,4 і 0,45 мм з покриттями різних типів. На сайті ви зможете замовити розрахунок вартості забору і прямокутної покрівлі, наші фахівці готові проконсультувати вас про особливості використання описуваного матеріалу.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 01:59


    Завжди найнижча цiна