вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Ціни на круглі металеві труби: огляд і від чого залежать?Ціни на круглі металеві труби: огляд і від чого залежать?

Ціни на круглі металеві труби: огляд і від чого залежать?

Застосування сталевого прокату в ряді випадку обумовлено не тільки економічною доцільністю, а й технічними умовами. Звичайна труба металева кругла, ціна якої залежить від багатьох факторів, здатна витримати великі навантаження, ніж полімерні. У статті розглядаються виключно вироби чорної металургії, призначені для транспортування рідин, водяної пари і газів.

Труби металеві круглого перетину широко застосовуються в комунальному господарстві і в будівництві для влаштування інженерних мереж. Вони використовуються в видобувних і переробних галузях промисловості: металургійної, нафтохімічної, машинобудуванні та інших. Даний вид металопрокату проводиться з вуглецевих сталей різними способами, що визначає їх основні фізико-механічні показники і впливає на вартість.

Основні фактори ціноутворення сталевих труб
Порожній сталевий прокат круглого профілю випускається українськими підприємствами і поставляється в країну з-за кордону. Кондиційна труба металева кругла знаходиться у вільному продажі і в ціноутворення на них відбувається під впливом ряду факторів. Основними серед них крім чисто економічних є також технологічні і технічні.

Підсумкова вартість того чи іншого виду сталевих труб формується за участю ринкових механізмів. При цьому мінімальна ціна на нову металопродукцію за рідкісним винятком не може бути нижчою за собівартість. Остання ж формується з урахуванням витрат підприємства на їх виготовлення і ряду інших факторів, які можна умовно позначити як технічні.

Технології виробництва і основні характеристики
Ціноутворення на даний вид продукції металургійних підприємств залежить від енерговитрат на його виготовлення і вартості сировини. Основним нормативним документів встановлюють сортамент і технічні умови для такого виробу як труба кругла є ГОСТ. Номенклатура різних видів металопрокату визначається вимогами наступних стандартів:

Безшовні. Холоднодеформовані – ГОСТ 8734-78; гарячедеформовані – ГОСТ-8732-78.
Водогазопровідні – ГОСТ 3262-75.
Електрозварні – ГОСТ 10704-91, 10705-80 і 10706-76.

Величини енерго- і трудовитрат для кожної з названих технологій виробництва труб різні, відповідно і відпускна ціна буде різна. Крім цього вартість металопрокат залежить від ваги і геометричних параметрів виробів:

зовнішнього діаметра;
умовного прохідного перетину;
товщини стінки;
маси погонного метра вироби.

Перераховані вище показники продукції визначаються вимогами діючих стандартів, що встановлюють номенклатуру. Вага труби крім геометричних характеристик залежить від щільності стали і відповідно від її марки.

економічні чинники
На українському ринку присутня продукція безлічі підприємств українських і зарубіжних. Безпосередньо труби сталеві круглого профілю поставляють тільки великим компаніям, які використовують їх у своїй господарській діяльності або здійснюють їх оптові і роздрібні продажі кінцевому споживачу. Відпускні ціни на металопрокат в таких спеціалізованих торговельних організаціях залежать від наступних економічних чинників:

рівня рентабельності;
кількості посередницьких структур при закупівлі;
обсягів господарської діяльності підприємства.

Якщо вам або Вашому підприємству потрібно труба, кругла купити її за договірною ціною ви зможете в компанії «КТ-Сталь» в необхідних кількостях. Ми здійснюємо поставки металопрокату безпосередньо від виробника, що дозволяє утримувати ціни на мінімальному рівні. Детальну інформацію про умови співпраці, номенклатурі і характеристиках пропонованої продукції можна отримати за телефоном або на електронну пошту за запитом.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 00:25


    Завжди найнижча цiна