Двотавр: метод виготовлення та сфери використання
Раціональна форма перерізу профілю надає виробу високу механічну міцність і жорсткість. Сталева двотаврова балка здатна витримувати значні статичні, динамічні та вібраційні навантаження в досить суворих кліматичних умовах з екстремальними перепадами температур. Вона не втрачає стійкості навіть за сильного нагрівання.
Зазначені властивості двотаврова балка отримує завдяки використанню спеціальних марок будівельних і конструкційних сталей, а також сучасним технологіям їх обробки. Відмінні фізико-механічні показники металопрокату цього типу зумовлюють їх широке застосування в найрізноманітніших галузях. Обсяги споживання таких виробів останніми роками постійно зростають, що свідчить про їхню затребуваність.
Технологія виробництва двотаврових балок
Виготовлення металопрокату налагоджено на українських підприємствах, а також значну частину продукції постачають із-за кордону. Двотаврова балка, розміри якої визначаються вимогами чинних стандартів (ДСТУ), виробляється за технологією гарячої прокатки:
- На прокатний стан подається злиток (сляб) прямокутного перерізу.
- Під час переміщення заготовки по рольгангу вона проходить обтиснення за допомогою обертових валків різної форми та розміру.
- У міру просування сляба на установці він подовжується та набуває форми двотавра.
Описаний метод виготовлення металопрокату забезпечує високу продуктивність. Устаткування, за потреби, переналаштовується, що дозволяє випускати вироби різних типорозмірів. Також застосовується зварна технологія, за якої балка зварюється з металевих смуг постійного або змінного перерізу.
Сфери та особливості застосування двотаврів
Н-подібна форма профілю при порівняно невеликій площі перерізу забезпечує здатність сприймати та рівномірно розподіляти значні навантаження. На сьогодні замовники мають можливість придбати двотавр у необхідних кількостях для використання:
- У цивільному та промисловому будівництві: створення опорних конструкцій і довгих прольотів перекриттів, облаштування фундаментів тощо.
- Під час зведення інфраструктурних об’єктів: несучі каркаси автомобільних, залізничних і пішохідних мостів, естакад, транспортних тунелів.
- У будівництві опорних споруд на виробничих підприємствах: різноманітні підвісні шляхи, шахти ліфтів, напрямні для кран-балок та іншого обладнання.
Двотаври також використовуються у виробництві рухомого складу залізничного транспорту. Балки застосовують для виготовлення рам пасажирських і вантажних вагонів, цистерн та платформ.
Компанія «КТ-Сталь» — переваги співпраці
Металобази в Харкові та Києві, що входять до складу нашого підприємства, пропонують широкий асортимент якісного металопрокату вітчизняного та імпортного виробництва. Якщо вам потрібен двотавр, придбати його можна у необхідних кількостях у компанії «КТ-Сталь». Ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю:
- Вигідні фінансові умови при виконанні разових замовлень та регулярне постачання продукції на основі постійно діючих договорів.
- Зручні способи оплати за постачений металопрокат: за фактом отримання чи за передоплатою, готівкою або безготівковим розрахунком.
- Доставка придбаної продукції по місту, області або в будь-який населений пункт України транспортом компанії.
Більш детальну інформацію про умови постачання двотаврових балок можна отримати в офісі, за телефоном або через інтернет. Усі види консультацій надаються клієнтам безкоштовно.