вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only

Де купити сталевий прокат?

Компанія “КТ-Сталь” надає металопрокат оптом і в роздріб. Весь асортиментний ряд у наявності, і пропонуються на порталі. На сайті металобаза Київ надан опис та властивості з будь-якої позиції. Тут можна придбати металопрокат в Харкові, Києві, та й по всій території України. Величезний асортиментний ряд товарів високої якості і доступна розцінка постійно можуть залучати все нових відвідувачів, які виявляються постійними, переважно оцінюючи нашу продукцію. Усі пропоновані товари виключно нові.

При придбанні, за визначенням, пропонується самовивезення зі складських приміщень. Тут ви можете бути спокійні щодо різання сортового або фасонного прокату, тому що компанія пропонує такі послуги абсолютно безкоштовно. А присутність кран-балок і кранових ваг може зробити процедуру дуже швидкою.

Крім того, металлобаза Київ пропонує доставку по всій території міста і області. Виходячи з обсягів замовлення, можна підібрати автомобіль для доставки металопрокату в будь-який з районів міста і області, вартість у подібному випадку зміниться. Це комфортно незалежно від того, потрібно Вам 1 кг товару або більше 10 тонн.

Вартість і номенклатура металопродукції

Ціна товарів, пропонована “КТ-Сталь” насправді дуже оптимальна по всій території Харкова і Києва. До того ж вартість знижується через постійні акцій, з цієї причини придбати метал – арматуру, сітку і багато іншого виявляється дуже вигідним. Металопрокат оптом і в роздріб – це ідеальне рішення і для тих, хто, наприклад, проводить будівельні роботи при зведенні приватних будинків, або підприємств випускають серійну продукцію.

Сортамент металопродукції:

  1. Арматура є матеріалом, який передбачає використання способу гарячої прокатки. Спочатку на завод йде сплав, а потім він відвантажується, потім надсилається до відділу заготівлі. Там сировину ретельно контролюють якість. Якщо все норми враховані, то сировину висилають в обробку. На подальшому етапі його встановлюють в спеціально обладнаний для плавлення посуд, а потім сталеві злитки застигають, починають обробку, має місце нагрів. А потім йде обтиск і в кінці – прокат. Пруток випускається гладким або періодичного перетину.
  2. Металобаза Київ “КТ-Сталь” надає до реалізації сортамент двутавров в будь-яких обсягах – в роздріб і оптом.
  3. Квадрат сталевий є різновидом металопрокату відповідного поперечного перерізу. Виготовляється на прокатних станах з гарячекатаної сталі. Продукція відповідає нормам ГОСТ 2391-81 або ГОСТ 2591-2006. Широко застосовується в промисловій галузі, будівельної галузі, ковальстві і в інших затребуваних областях.
  4. Якщо вам потрібно коло сталеве – в КТ-Сталь зробимо вам пропонував, від якого ви не можете відмовлятися.

Як бачите, асортиментний ряд товарів дійсно широкий і кожен може зробити гідний вибір. А вартість товарів вас приємно здивує. За будь-яких питань можете звернутися менеджеру компанії «КТ-Сталь».


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 08:16


    Завжди найнижча цiна