вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Лист оцинкований холоднокатаний ГОСТ 19904-90: основні характеристики і класифікаціяЛист оцинкований холоднокатаний ГОСТ 19904-90: основні характеристики і класифікація

Лист оцинкований холоднокатаний ГОСТ 19904-90: основні характеристики і класифікація

Сортовий прокат із захисним покриттям широко застосовується в будівництві та промисловому виробництві. Металобаза «КТ-Сталь» пропонує купити лист оцинкований за цінами значно нижчі за середньоринкові з доставкою по Харкову і області. Реалізовані матеріали зберігаються на критих складах, що виключає можливість їх пошкодження під дією атмосферних та інших факторів.

У продажу великий сортамент оцинкованого листа всіх, в тому числі і неходових розмірів. Металопродукція сертифікована атестованою лабораторією і відповідає вимогам ГОСТ 19904-90. На вимогу клієнта видається ксерокопія документа, що підтверджує якість листового матеріалу.

Фізико-механічні показники сталевого прокату з захисним покриттям

Виробництво листа із захисним цинковим покриттям налагоджено на українських металургійних заводах. Підприємства пропонують величезну номенклатуру – їх більш ніж трьох десятків найменувань продукції з наступними технічними характеристиками:

  • Товщина металу: від 0,35 до 5,00 мм.
  • Ширина: від 500 до 2350 мм.
  • Довжина: від 1000 до 6000 мм.

Граничне відхилення від заданих параметрів залежать від номінальних геометричних параметрів, і коливається в діапазоні від 0,08 до 0,17 мм в більшу чи меншу сторону. Різнотовщинність листа не повинна бути більше ніж середнє арифметичне від суми найбільшого і найменшого значення.

Прокат сталевий виробляється безперервної смугою і окремими листами. Відхилення по довжині у останніх трохи більше ніж перших і становить від 2 до 25 мм в залежності від номінального параметра.
Поперечний вигин листа – серповидність не перевищує З мм при довжині мірної лінійки в будь-якому з місць докладання перпендикулярно до бічної кромці. При поставках прокату споживачеві маса рулону знаходиться в діапазоні від 1,5 до 20 т, а кількість мірних листів за погодженням із замовником повинно бути не більше 5 штук.

Основні різновиди сталевого прокату

Компанії виробники і українські і іноземні випускають лист в рулонах, довжина якого не нормується. Лист оцинкований проводитися з певним рівнем точності по товщині, ширині і довжині:

  • висока;
  • підвищена;
  • нормальна.

Сталевий листовий прокат випускається в окремих листах або в рулонах і класифікується за ступенем обробки крайки: обрізні і необрізні. За площинності цей матеріал розділяється на чотири категорії: особливо висока, висока, поліпшена і нормальна. Фізико-механічні показники та інші сортаментний характеристики продукції обумовлюються з клієнтів при оформленні замовлення.

Контроль точності виготовлення оцинкованого прокату здійснюється кваліфікованими фахівцями з використанням універсальних або професійних вимірювальних засобів. Різнотовщинність листів і серповидність визначаються при необхідності і на вимогу замовника.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 07:36


    Завжди найнижча цiна