Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: + 38 (067) 626 49 19
+ 38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новости Особливості металевих профільних трубОсобливості металевих профільних труб

Особливості металевих профільних труб

Особенности металлических профильных труб

Сьогодні можна придбати профільні труби різних модифікацій. Труба профільна прямокутна – електрозварна труба з певним перетином.

 

Існує кілька видів перетину: прямокутний, квадратний, овальний.

 

Застосування

Дані вироби популярні не тільки в будівництві. Невисока вартість і серйозні характеристики дозволяють використовувати заготовки в різних сферах. Метал, з якого зроблена труба профільна, дозволяє створювати стелажі, які можуть з легкістю витримувати великі навантаження. Порожня структура дає можливість зводити конструкції полегшеного типу.

 

За статистикою прямокутні та квадратні труби застосовуються в архітектурі і будівництві. На ці галузі припадає 70% обсягу продукції, що випускається профільної продукції. У вантажопідйомної і сільськогосподарської техніки та машинобудуванні застосовується 12% труб. На легку промисловість припадає 7% випущених труб.

 

Профільні труби в Україні

Труба профільна необхідна, якщо:

 

  • 1. Потрібно купити якісну арматуру.
  • 2. Побудувати каркасні споруди.
  • 3. Створити рекламні білборди і зовнішні стенди.
  • 4. Створити меблеву продукцію.

 

У компанії продається якісна металева труба оптом і в роздріб. Вартість виробів варіюються в залежності від розмірів. Є можливість придбати в режимі онлайн або відправитися в торгові точки і павільйони. Якісні труби і адекватні ціни дозволяють повністю задовольнити наявні сьогодні запити. Навіть найвимогливіші підприємці зможуть підібрати варіант, який підходить. Замовлення оформляються в найкоротші терміни. Є можливість купити трубу в потрібній кількості і розмірі.

 

Сортамент і вартість

Ціна на трубу профільну приваблива для кожного бажаючого її придбати. У стандарті йдеться, що в залежності від технології існує кілька видів продукції:

 

  • 1. Холоднодеформована і електрозварні;
  • 2. Безшовна сталева холоднодеформована труба;
  • 3. Безшовна сталева труба гарячодеформовані.

 

Ціна труби профільної дозволяє придбати необхідний варіант з кращими характеристиками. В наявності є труби квадратні зі стороною від 1 до 10 см і товщиною від 1 до 6 мм. Якщо необхідні труби незвичайних розмірів і неможливо знайти потрібну інформацію, варто зв’язатися з компанією за вказаною на сайті телефону.

 


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
09 декабря 2023 04:59


    Завжди найнижча цiна