вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Профнастил – виробництво, переваги та сфера застосуванняПрофнастил – виробництво, переваги та сфера застосування

Профнастил - виробництво, переваги та сфера застосування

Рано чи пізно кожна людина, яка стикається з будівництвом будинку, приходить до питання – який краще вибрати профнастил? Дана категорія товарів може мати різні назви – профлист, гофролист, однак суті це не змінює. Йдеться про холодногнутих сталевих листових профілях, що має трапецієподібну форму гофра, які проводиться на профілів верстатах. Сфера застосування профлиста – будівництво і виробництво.

Профільовані листи мають гофрованої формою, яка забезпечує максимальну жорсткість і міцність конструкції. Малюнок гофри, а також висота профілю буде прямо залежати від типу продукції. Обмежень у напрямку монтажу немає – як вертикальна, так і горизонтальна, продукція може використовуватися для внутрішньої, а також зовнішньої обробки споруди.

 

Як вибрати якісний профнастил?

 

Алгоритм вибору продукції безпосередньо залежить від її призначення, але також варто звернути увагу, з якого матеріалу проводиться вихідна заготовка, а також ступінь захисту матеріалу (найчастіше, продукція поставляється пофарбованої). Призначення профільованих листів також по-різному:

С – для стінових огороджень.
НС – для стінових огорож і настилу.
Н – для настилу.

Види покриття

 

Продукція з відмінними характеристиками міцності – оцинкований профнастил. Відмінний вибір для бюджетного проекту, цинкове покриття гарантовано захистить виріб від корозії на довгі роки. Як правило, закуповується для місць, де зовнішній вигляд поверхні особливого виду не має, або ж є значне обмеження по бюджету.

Який вибрати профнастил для даху? Практика показує, що найкращий вибір для покрівлі споруди будь-якого розміру – пофарбований профнастил. Тут не використовується класична фарба, застосовуються пластмаси або ж синтетичні смоли. Найпопулярніше покриття – поліестер, яке має стійкість до ультрафіолету (забарвлює пігмент не вицвітає) і здатний ефективно протистояти складним погодним умовам.

Вигідним придбанням профлисти робить також їх надійність у використанні, механічна міцність, відмінний, сучасний дизайн, простий і швидкий монтаж, габарити (зручно перевозити).

 

Який профнастил вибрати для покрівлі?

 

Проблем вибору тут немає – більш того, існує спеціально призначений для створення даху профлист, який відрізняється прекрасним співвідношенням ціни і якості.

Перш за все – несуче-стіновий або ж покрівельний матеріал. Має відповідне маркування ( «НС»). З переваг – невелика вага, який дозволяє не перевантажувати дах, капілярні канавки (не дозволяють волозі проникнути всередину конструкції), найвищі показники по висоті гофри.

Друге місце займає фасадний або стіновий профлист (з маркуванням «С»). Володіє мінімальним обсягом, листи мають середню або малу товщину, розмір гофри невеликий. Відмінний вибір для обшивки стіни і виготовлення огорож, для утеплення приміщення (під метал укладається теплоізоляційний матеріал).

Несучий профнастил – володар підвищеної міцності, може бути використаний для будівництва несучих конструкцій або ж їх зміцнення. Дуже товстий метал, також тут є додаткові борозенки, які дозволяють гарантувати мінімум деформації і максимальну міцність матеріалу.

Що вибрати – шифер або профнастил? Однозначно варто віддати перевагу профлист – це більш сучасний, міцний будматеріал, що володіє відмінними естетичними властивостями. Шифер досить крихкий, його керамічна основа є пористою і швидко накопичує бруд, а монтаж його на покрівлю вимагає вправності і досвіду. Шиферні ж паркани практично не мають антивандальних властивостей, адже матеріал легко б’ється.

 

Яка товщина – як обрати профнастил?

 

Для об’єктів, що охороняються, де захист від проникнень ззовні дуже важлива, рекомендується використовувати несучі профнастили – максимальна міцність, оптимальний рівень захисту.

Для покрівлі рекомендується використовувати профнастил з маркуванням «НС» – відмінна стійкість до ультрафіолетового випромінювання, опадів будь-якого типу.

На сьогоднішній день профлисти з полімерним покриттям – відмінна альтернатива класичної металочерепиці, яка ще не так давно практично не мала порівнянних конкурентів. Продукція компанії КТ-Сталь найчастіше застосовується для:

 • Монтажу козирків і навісів.
 • Ремонту старої покрівлі (утеплення і ремонт).
 • Будівництва МАФ (торгові павільйони).

Також може використовуватися в якості стін – огорож, перегородок, огороджувальних конструкцій, тришарових стінових панелей.

Досить часто профлисти закуповують для використання як незнімна опалубка в будівельній індустрії – легко витримає вплив рідкого бетону і вбереже його кромку від розфарбовування надалі.

Підводячи підсумки, можна не сказати про унікальні особливості і високій якості представленої продукції.

 

Статистика продажів – самі популярні марки профлиста

 

 • Профлисти марки С-8 і С-10 – оптимальний вибір для обшивки стін і декоративної огорожі.
 • Марка С-18, С-20 і С-21 – підходять для будь-яких цілей, крім оздоблення стін та будівництва огорож. Найчастіше купуються для створення фальцевих дахів, будівництва козирків і будівництва легкої покрівлі.
 • Марка С-44 – не володіє спеціальними ребрами жорсткості. Розмір покриває ширини – 1 метр, що відкриває великі можливості як для швидкої облицювання стіни, так і для будівництва металевої покрівлі.
 • Марка НС-35. Подібний профнастил купується для покрівлі різного типу, для створення огорож і несучої конструкції.
 • Марка Н-44. Головна відмінність від аналогів вище – наявність додаткового ребра жорсткості (до 7 міліметрів). Дуже часто застосовується для будівництва покрівлі різного типу, будівництва навісів і зведення несучої конструкції.
 • Марка 57 – оптимальний вибір для будівництва парканів, покрівлі, міжповерхового перекриття, покрівельних робіт.
 • Н-60 і Н-75 – профнастил промислового призначення. Стіни, перекриття та покрівлі ангарів, виробничих цехів, фундаментна опалубка (незнімна), основа мембранної покрівлі. Найдорожчий і найміцніший профлист.

 

Якщо ви все ще думаєте, як вибрати профнастил покрівельний, звертайтеся до фахівців компанії КТ-Сталь, набравши вказаний на сайті номер або залишивши заявку на зворотний зв’язок. Ми допоможемо вам з вибором, запропонувавши варіанти з найкращим співвідношенням ціни і якості, надамо гарантії і вигідну доставку в межах регіону.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
21 июля 2024 11:08


  Завжди найнижча цiна