вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Дріт в’язальний – нюанси вибору від компанії КТ-СтальДріт в’язальний – нюанси вибору від компанії КТ-Сталь

Дріт в'язальний - нюанси вибору від компанії КТ-Сталь

У будівництві та на виробництві часто потрібно швидко з’єднувати різні деталі металеві і виготовлені з інших матеріалів. Для цих цілей зазвичай застосовується в’язальний дріт – різновид сталевої продукції, що виготовляється методом волочіння. Він має постійний круглий перетин і відрізняється однорідністю фізичних і механічних властивостей.

Українські металургійні підприємства пропонують великий сортамент якісного в’язального дроту різного діаметру. Даний вид металопродукції володіє чудовими фізико-механічними показниками, які відповідають чинному стандарту. Останнім вводитися єдине маркування і визначаються особливості зберігання продукції, дотримання яких важливо для правильного використання продукції.

 

Різновиди сталевого дроту

У вільному продажу є великий вибір металовиробів. У відповідність до прийнятої класифікації дріт в’язальний ГОСТ 3282-74 поділяється на кілька типів і розрізняється по основним розмірам. Згідно зі згаданим нормативним документом даний вид металопродукції виробляється:

  • За технологією: термічно оброблена.
  • По виду поверхні: з покриттям і без нього.
  • За точністю виготовлення: нормальної і підвищеної.
  • За показником тимчасового опору розриву: I і II групи.
  • По діаметру: від 0,16 до 10,0 мм.

Зазначений стандарт також встановлює граничне відхилення від номінальних розмірів. Для дроту в’язального його значення залежить від лінійних параметрів поперечного перерізу і може складати від -0,02 мм для виробів мінімальних діаметрів і до -0,20 мм для максимальних. При цьому овальність повинна бути менше половини від нормативних відхилень.

 

Основні характеристики дроту в’язального

Металопродукція даного виду виготовляється за затвердженим технологічним регламентом з напівфабрикатів переважно з катанки II класу методом волочіння. В’язальний дріт для арматури повинен проводитися з заготовок відповідають вимогам ГОСТ -14-15-193 або ГОСТ 1050. Основні фізико-механічні показники нитки сталевий залежать від діаметра і мають таке значення:

  • Тимчасовий опір розриву від 690 до 1370 Н/мм2 для дроту обох груп діаметром 0,16-0,045 мм; від 390 до 690 Н/мм2 – від 8,0 до 10,0 мм.
  • Подовження відносне: у межах 15 -20% для всіх видів ниток.
  • Маса теоретична для мотка оцинкованої металопродукції від 1,00 до 40,00 кг, без покриття від 0,30 до 10,00 кг.

На поверхні в’язального дроту належної якості не повинно бути слідів окалини, розтріскування, плівок і заходів. Допускаються лише незначні вм’ятини, ризики і рябизна, глибина дефектів – не більше чверті номінального діаметра.

 

Маркування та правила зберігання дроту

Споживачеві металопродукція поставляється в мотках, кожен з яких стягується мінімум в трьох місцях. Для зручності кінці сталевих ниток розташовуються таким чином, щоб їх було легко знайти. Вартість в’язального дроту визначається з урахуванням його діаметра, наявності покриття та фізико-механічних властивостей. Продається він мотками або партіями, зв’язаними у великі бухти.

Згідно з чинним ГОСТ на кожному одиниці продукції, що поставляється закріплюється ярлик із зазначенням товарного знака або назви виробника. Крім умовного позначення на табличці проставляється клеймо відділу технічного контролю підтверджує якість дроту. Для захисту останнього від впливу навколишнього середовища кожен моток обертається щільним папером.

 

Застосування дроту

Основні сфери використання сталевих ниток: будівництво, упаковка металопродукції і кріплення техніки й інших виробів при перевезенні. При зведенні будинків дріт застосовується для з’єднання арматури при влаштуванні монолітних фундаментів, стін і перекриттів. Витрата його залежить від діаметра і кількості пов’язують стрижнів, так, щоб об’єднати обидва прутків перетином 10 мм необхідно 0,25 м дроту, для трьох – до 0,5 м.

При розрахунку необхідної кількості нитки число стиків множиться на коефіцієнт 0,5, що дозволяє отримати результат у вигляді загальної довжини нитки сталевий. При закупівлі дроту для проведення будівельних робіт необхідно потурбуватися полуторним її запасом. Навіть добре відпалений дріт має неприємну властивість рватися.

Металобаза «КТ-Сталь пропонує дріт в’язальну за цінами значно нижчими за середньоринкові. Наші філії знаходяться в Харкові і Києві і здійснюють оптову і роздрібну поставку продукції споживачам з доставкою автомобільним і залізничним транспортом. Детальну інформацію можна отримати за телефоном або за запитом на адресу електронної пошти.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
28 февраля 2024 08:57


    Завжди найнижча цiна