вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Труби сталеві електрозварні профільні: технічні вимоги та методи випробуваньТруби сталеві електрозварні профільні: технічні вимоги та методи випробувань

Труби сталеві електрозварні профільні: технічні вимоги та методи випробувань

Фасонний прокат широко застосовується для виготовлення металоконструкцій в цивільному і дорожньому будівництві, а також при виготовленні зовнішньої реклами. Вигідно купити сталеві профільні труби ви можете на металобазі «КТ-Сталь». На складах компанії представлений широкий сортамент продукції металургійних підприємств України і імпортної.

Трубы стальные профильные технические требования и методы испытаний 1

Пропоновані профільні сталеві труби квадратного і прямокутного перетину виробляються відповідно до технічними умовами, передбаченими вимогами ГОСТ (ДСТУ) 13663-86. Цей нормативний документ регламентує технологію виготовлення металовиробів загального призначення гарячо і холоднодеформованих з застосування зварювальних з’єднань. Якість продукції перевіряється лабораторіями підприємств з використанням затверджених методик.

Особливості виробництва профільних труб

Металовироби виготовляються з вуглецевих сталей марок Ст2, Ст4, 10 і 20, а також їх різновидів. Частина профільованих труб відносяться до групи А проводиться з нормуванням фізико-механічних показників по стандарту ГОСТ 380-88. Вироби категорії В за хімічними властивостями повинні відповідати ГОСТ 1050-88.

Сталеві профільовані труби загального призначення випускаються з додатковою термічною обробкою після прокатки або без такої і мають такі характеристики:

  • Тимчасовий опір розриву від 353 до 549 Н/мм2.
  • Межа плинності матеріалу: від 206 до 323 Н/мм2.
  • Відносне подовження вироби при випробуваннях: від 14 до 21%.

Номінальні і реальні фізико-механічні показники труб профільних залежать від марки стали і використовуваної технології виробництва. Найвищі міцності мають електрозварні вироби, за ними слідують гарячодеформовані і холоднодеформовані.

Контроль якості виготовлення

З кожної партії профільних труб відбирається один або кілька зразків для перевірки їх відповідності вимогам діючих нормативних документів. Дослідження металопродукції проводяться методом візуального огляду, а також вимірювань і лабораторних випробувань.

На початковому етапі визначається наявність поверхневих пошкоджень: забоин, вм’ятин, рисок, заходів і тріщин. Незначні деформації, сліди окалини і видалення дефектів цілком припустимі за умови достатньої товщини стінки труби. Кінці виробів обрізаються під кутом 90 °.

При випробуваннях металопродукції застосовують такі методи: контроль зовнішніх розмірів, товщини стінок, кривизни і розтягування. Механічні показники труб профільних встановлюються з використанням неруйнівних способів. Крім того відбираються проби для визначення хімічного складу стали.

Фахівці «КТ-Сталь» готові надати клієнтам вичерпну інформацію про якість пропонованих сталевих профільних труб. На вимогу видаються засвідчені копії сертифікатів і паспортів на об’єкти, куплені вироби. Реалізована металобази продукція відповідає вимогам стандартів.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 00:55


    Завжди найнижча цiна