вул. Гарматна 5
Продаж металопрокату по всій Україні
Телефонуйте нам: +38 (067) 626 49 19
+38 (044) 390 13 53
Режим роботи: Пн - Пт: 8:00 - 17:00 Сб:  8:00 - 16:00
Київ
xВаше місто Київ?
Так Інше місто
вул. Гарматна 5
Generic filters
Exact matches only
Металобаза Новини Пристрій забору з профільованого листаПристрій забору з профільованого листа

Пристрій забору з профільованого листа

Прагнення до створення огорожі свого подвір’я – одна з особливостей нашого національного менталітету. Останнім часом паркани з профільованого листа стають все більш популярними, поступово витісняючи великоваговий цегла і ненадійний дерев’яний штахетник. Якісний металопрокат з чудовими захисно-декоративними характеристиками істотно перевершує багато традиційних матеріали.

Устройство забора из профилированного листа 1

Компанія «КТ-Сталь» пропонує купити профнастил власного виробництва за цінами значно нижчі за середньоринкові. На сайті ви можете зробити розрахунок необхідної кількості обраного вами матеріалу, за результатами якого ви зможете з високою точністю оцінити свої витрати. Підприємство також забезпечує доставку придбаних у нас матеріалів.

Вибір матеріалів та необхідні інструменти

Зазвичай для забору, що встановлюється навколо приватного будинку або дачі, використовується недорогий профнастил марки ПС-8 або ПС-10 з полімерним покриттям. У продажу є також і нефарбовані полімерні листи, які застосовуються в основному для тимчасових огорож. Крім згаданого металопрокату нам будуть потрібні наступні матеріали:

  • Труба профільна прямокутного або квадратного перетину для стовпів і горизонтальних лаг.
  • Цемент, пісок і щебінь для заливки опорних стовпів.
  • Цегла або бутовий камінь для влаштування основи.

Для виконання робіт по влаштуванню огорожі з профнастилу нам знадобиться хозінвентарь: лопати штикові та совкові, а також кельма муляра і відра. Для замішування бетону можна використовувати корито або бетономішалку. Роботи з металом виконуються за допомогою кутової шліфмашинки, дрилі (шуруповерта), пристрої для установки заклепок і зварювального апарату. Від останнього можна відмовити і зібрати каркас на болтах і гайках.

Основні роботи по монтажу паркану з профнастилу

Смугу, в якій буде встановлюватися огорожа, необхідно очистити від чагарнику, високої трави і сміття. По завершенні підготовчого періоду можна приступати безпосередньо до робіт по установці паркану з профнастилу, які виконуються в п’ять етапів:

  • Трасування і розмітка. Спочатку визначаємо опорні точки (кінцеві для прямих ділянок), місця установки хвіртки і воріт. Через кожні 2-3 м позначаємо розташування несучих стовпів.
  • Земляні роботи та влаштування основи. Копаємо або Бурим шурфи під стовпи, встановлюємо їх і бетонуючи. Проміжки між ними закладаємо цеглою на висоту 20-30 см, попередньо зробивши під кладку піщану подушку.
  • Монтаж каркаса. До вертикальних стовпів приварюють або прикручуємо горизонтальні лаги строго за рівнем.
  • Обшивка профнастилом. Листи до каркасу кріпимо за допомогою заклепок або саморізів, вкручуючи їх в профільну трубу крізь панель без попереднього засвердлювання.
  • Оздоблення. По верху і низу листа кріпимо на заклепках закриває П-подібний профіль або спеціальний куточок.

Завершуємо процес виготовленням і установкою хвіртки і в’їзних воріт. Останні можуть бути як орними, так і зсувними з ручним або електричним приводом.

Терміни виконання робіт по монтажу паркану з профільованого листа сильно залежать від його протяжності, кваліфікації та підготовки майстра. В принципі все можна зробити і самому, залучаючи помічника тільки для деяких операцій, наприклад, за визначенням рівня верхньої кромки.

Результат ваших зусиль значною мірою буде залежати і від якості використовуваних матеріалів. Компанія «КТ-Сталь» реалізує металопрофіль з відмінними фізико-механічними показниками. Наші фахівці готові надати вам допомогу в питаннях підбору необхідних комплектуючих.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Зкачайте повний прайс з цiнами на
29 февраля 2024 01:44


    Завжди найнижча цiна