Вибір і покупка профнастилу
В Україні широко використовуються сучасні листові облицювальні матеріали. Одним із таких є профнастил, що має найкраще співвідношення ціни та споживчих властивостей. Металопрофіль успішно застосовується для облицювання фасадів і внутрішніх поверхонь будівель, а також для створення огороджувальних конструкцій.
Відмінні експлуатаційні якості профнастилу та низка інших переваг обумовлюють його використання в індивідуальному, комерційному та промисловому будівництві. Цей матеріал використовується для зведення тимчасових і постійних огорож, створення міжповерхових перекриттів, а також як покриття для даху. Матеріал має високу стійкість до впливів зовнішнього середовища і може застосовуватися як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт.
Основні види металопрофілю за призначенням
Виробники пропонують профільовані листи різних типів у дедалі більших обсягах. Матеріал відзначається практичністю і здатністю виконувати найрізноманітніші функції. Існують такі різновиди профнастилу за призначенням:
- Покрівельний. Використовується як надійне та естетичне фінішне покриття для дахів одноповерхових і багатоповерхових будівель. Листи для цього призначення мають капілярні канавки, що виключає можливість протікань атмосферних опадів: дощу чи снігу.
- Стіновий. Основне призначення — облицювання фасадів та інших огороджувальних конструкцій, а також зведення постійних чи тимчасових парканів. Цей варіант використання профнастилу є найбільш поширеним завдяки його декоративним властивостям і експлуатаційним характеристикам.
- Несучий. Застосовується для створення міжповерхових перекриттів у багатоповерхових будівлях. Профільовані листи служать основою для заливки бетонної стяжки, на яку потім укладається фінішне покриття: керамічна плитка, лінолеум, ламінат тощо.
Перераховані види профнастилу відрізняються між собою переважно висотою і формою профілю. Наявність поздовжніх трапецієподібних гофрів, які виконують функції ребер жорсткості, забезпечує матеріалу високу механічну міцність і несучу здатність за відносно невеликої товщини металевого листа.
Особливості та переваги профільованого листа
Усі види профнастилу незалежно від типу виготовляються методом холодного прокату й мають однакову структуру. Основою для нього є сталевий оцинкований лист, якому на спеціальному обладнанні надають потрібну форму. Цей матеріал має низку відмінних особливостей:
- Товщина листа може становити від 0,4 до 1,0 мм, усього шість типорозмірів.
- Стійке захисно-декоративне покриття, що складається з кількох шарів: оцинкування, лакофарбового або полімерного.
- Профільований лист може мати одно- або двостороннє покриття, яке надійно захищає основу зі сталі від корозії.
Профільований лист користується популярністю не тільки в Україні, але й за її межами. Причини такої популярності полягають у відмінних експлуатаційних характеристиках матеріалу та інших його перевагах:
- Висока зносостійкість і здатність витримувати значні перепади температур.
- Невелика питома вага, що суттєво спрощує транспортування і монтаж матеріалу.
- Велика універсальність профлиста порівняно з традиційними облицювальними матеріалами: природним і штучним каменем, цеглою або плиткою.
- Висока стійкість до вигоряння кольору під впливом сонячного світла, особливо жорсткого ультрафіолетового спектра.
- Доступна вартість матеріалу, що суттєво знижує витрати на будівництво будівель і споруд.
Профнастил є виключно технологічним, і його монтаж можливий без залучення підготовлених спеціалістів. Для роботи з ним використовуються доступні електричні й слюсарні інструменти.
Вибір профнастилу для різних видів конструкцій і його придбання
Компанія «КТ-Сталь» здійснює виробництво та продаж профільованих листів різних видів за доступними цінами. Наші спеціалісти готові допомогти у виборі потрібного облицювального чи несучого матеріалу з урахуванням таких факторів:
- призначення і тип конструкції, що виготовляється;
- товщина листа і висота профілю;
- колір та вид захисно-декоративного покриття.
Під час вибору профнастилу враховуються не лише фізико-механічні показники матеріалу та його експлуатаційні властивості, а й уподобання замовника. Замовлення на придбання матеріалу можна оформити безпосередньо на сайті або за контактним телефоном.